Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Samochód wjechał pod pociag, są ofiary

0
Podziel się

Trzy osoby nie żyją , jedna w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala. Niedaleko Grabarki na Podlasiu samochód osobowy wjechał na niestrzeżonym przejeździe kolejowym pod pociąg.

Samochód wjechał pod pociag, są ofiary
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)
bErRlEOJ

Do zdarzenia doszło nad ranem około 6.30 - informuje młodszy kapitan podlaskiej straży Stefan Ostrowski. - _ Samochód osobowy marki toyota zderzył się z lokomotywą. Pięć osób podróżowało samochodem. Są trzy ofiary śmiertelne, jedn ciężko poszkodowana _.

Na miejscu zdarzenia są cztery zastępy straży pożarnej, dwie karetki oraz policja. Przyczyny wypadku na miejscu ustalają eksperci.

Czytaj więcej w Money.pl
Kolizja pociągów pod Lozanną, 44 rannych Rzecznik kantonu Olivier Gaudard powiedział, że jedna osoba musi jeszcze zostać wydobyta z uszkodzonego pociągu
Hiszpania: Ratunek przyszedł za późno Akcja ratunkowa po katastrofie kolejowej była źle koordynowana i zaczęła się za późno. Wynika z utajnionego dokumentu.
Rośnie liczba ofiar katastrofy pociągu Do 79 wzrosła liczba osób zabitych w katastrofie pociągu w Hiszpanii, gdyż jedna osoba zmarła z powodu odniesionych ran.
bErRlEPm
KOMENTARZE
(0)