Notowania

wybory 2011
14.03.2011 17:17

Schetyna: Musimy wygrać wybory

Premier ma dobre lekkie pióro. To nowa jakość w polityce - mówi marszałek Sejmu o weekendowym artykule Donalda Tuska.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Podkreślenia jednolitości i mobilizacji w PO - tego po spotkaniach władz partii w tym tygodniu spodziewa się Grzegorz Schetyna. To bardzo potrzebne, bo przychodzi czas, kiedy musimy przygotować się do kampanii, a w konsekwencji wygrać wybory - argumentował.

**Według niego podczas sobotniej rady krajowej PO zaplanowana jest debata wewnętrzna w partii, ale ostatecznie po tym spotkaniu będzie podkreślona jej jednolitość.

- _ Będzie debata, rozmowa, ale jestem przekonany, że będzie ona podkreślała jednolitość i mobilizację w Platformie. Jest ona bardzo potrzebna i wiemy, że przychodzi ten czas, kiedy musimy przygotować się do kampanii wyborczej, a w konsekwencji wygrać wybory _ - powiedział Schetyna.

Schetyna skomentował też artykuł Donalda Tuska, opublikowany w weekendowym wydaniu _ Gazety Wyborczej _. Uznał, że jest to nowa jakość w polskiej polityce.

- _ Premier wyjaśnia to, co rząd zrobił przez 3,5 roku. Jest to dobrze napisane, z takim tempem. Premier ma doświadczenia dziennikarskie i dobre, lekkie pióro. Przeczytałem to z zainteresowaniem. Szczególnie że podsumowanie tych blisko czterech lat wygląda imponująco. To jest dobry pomysł, ten list był skuteczny i jest to nowa jakość w polityce i w komunikowaniu się z opinią publiczną _ - powiedział marszałek Sejmu.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/155/t131995.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/schetyna;o;tusku;kondycja;swietna,97,0,787041.html) Schetyna o Tusku: Kondycja? Świetna Marszałek Sejmu nie czuje się winny temu, że w PO dochodzi do spięć.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/245/t127477.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/wikinski;komorowski;moze;wskazac;schetyne;na;premiera,242,0,784626.html) Wikiński: Komorowski może wskazać Schetynę na premiera Sytuacja Tuska jest tragiczna. Może pożegnać się z przywództwem w PO.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/202/t87242.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/tusk;ostro;na;strazy;solidarnosci;w;po,43,0,766251.html) Tusk ostro na straży solidarności w PO Według nieoficjalnych informacji Grzegorz Schetyna dostał reprymendę od premiera.
Tagi: wybory 2011, grzegorz schetyna, wiadmomości, kraj, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz