Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

SLD poprze majstrowanie przy OFE

0
Podziel się:

Sojusz za zmianami w systemie, chce dobrowolnych składek do funduszy.

SLD poprze majstrowanie przy OFE
(Display/iStockphoto)
bFfJHOPp

Sojusz Lewicy Demokratycznej zapowiedział, że poprze zmiany w systemie emerytalnym, mające na celu poprawę sytuacji budżetu. Rząd dziś się zajął sprawą Otwartych Funduszy Emerytalnych.

Posłanka Anna Bańkowska powiedziała, że obecny system emerytalny jest kosztowny i dla ubezpieczonych, i dla budżetu. Jej zdaniem, rząd postanowi dziś obniżyć składki na OFE.

Posłanka zapowiedziała, że SLD poprze zmiany w systemie ubezpieczeń, mające poprawić sytuację budżetu.

bFfJHOPr

POSŁUCHAJ POSŁANKI SLD:

Bańkowska dodała jednak, że należy jednak dokonać zmian systemowych, tak, aby ubezpieczenie w _ drugim filarze _ było dobrowolne.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/72/t127560.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/ograniczenie;skladek;do;ofe;dzis;rzad;sie;zdecyduje,140,0,745100.html) Ograniczenie składek do OFE? Dziś rząd się zdecyduje Prawdopodobnie opowie się za czasowym wstrzymaniem lub ograniczeniem środków przekazywanych do funduszy.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/166/t91814.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/balcerowicz;broni;ofe;i;atakuje;rzad,166,0,745382.html) Balcerowicz broni OFE i atakuje rząd Były szef NBP uważa, że rząd powinien ciąć wydatki, a nie oszczędzać kosztem emerytów.
bFfJHOPS
kraj
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)