Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Sprawdź, co Kowal i Ziobro zrobili tak samo

0
Podziel się:

Szef PJN mówi o tym, dlaczego Jarosław Kaczyński może stracić poparcie.

Sprawdź, co Kowal i Ziobro zrobili tak samo
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bEUfPBNN

Paweł Kowal, szef partii Polska Jest Najważniejsza uważa, że od wyborów polscy politycy nie zajmują się niczym poważnym.

Kowal, który był gościem Programu Pierwszego Polskiego Radia, nazwał to _ polityką dyrdymałów _.

Kowal powiedział, że PJN chce teraz stworzyć silniejszą strukturę i zmobilizować działaczy, którzy chcą dalej pracować. - _ Tych, którzy chcą pracować jest zdecydowana większość. Powinniśmy działać w stowarzyszeniach, fundacjach, na rzecz swoich lokalnych środowisk i szykować się do wyborów samorządowych _ - podkreśla polityk PJN.

bEUfPBNP

POSŁUCHAJ PAWŁA KOWALA:

Mówiąc o konflikcie Zbigniewa Ziobry z Jarosławem Kaczyńskim, Kowal wyraził opinię, że musi się on rozstrzygnąć wewnątrz Prawa i Sprawiedliwości. - _ Te same argumenty padają kolejny raz. Dzisiaj z ust arcypisowskiego polityka, jakim jest Zbigniew Ziobro. Okazuje się, że ci wszyscy ludzie, którzy odchodzili: Ujazdowski, Sellin, Dorn, Kamiński, Kowal, Poncyljusz, nie mieli racji? Zawsze rację ma kierownictwo partii - _ mówi Kowal.

POSŁUCHAJ PAWŁA KOWALA:

Kowal dodał, że jeśli Kaczyński będzie miał w PiS-ie monopol na rację, to może zmarnować poparcie swego elektoratu. Jego zdaniem, PiS musi poszerzyć ten elektorat, aby zapobiec zaczynającym się rządom lewicowym.

bEUfPBNV
Czytaj więcej o powyborczej sytuacji w PiS
[ ( http://static1.money.pl/i/h/71/t97351.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kolejny;posel;pis;wyznaje;ze;jest;ziobrysta,193,0,951745.html) Poseł PiS wyznaje, że jest ziobrystą. Rozłam? Andrzej Dera mówi Money.pl: Jak wyrzucą Ziobrę, pomyślę czy pójść za nim.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/213/t178645.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/klub;parlamentarny;pis;podjal;pierwsze;decyzje,169,0,950185.html) PiS wybrał szefa klubu. Ziobro nie wierzy w słowa prezesa Partia musi jeszcze wyznaczyć swojego kandydata na wicemarszałka Sejmu.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/25/t177177.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/ziobro;apeluje;o;rozliczenia;w;partii,49,0,949553.html) Dziś pierwsza szansa dla Ziobry. Nóż w plecy Kaczyńskiego? Pierwsze powyborcze spotkanie klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości.
bEUfPBOq
wiadmomości
kraj
KOMENTARZE
(0)