Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Strzelanina w Szczecinie - jedna osoba nie żyje

0
Podziel się:

Według wstępnych ustaleń wystrzelona z broni jednego z funkcjonariuszy kula trafiła rykoszetem podejrzewanego o szantaż mężczyznę.

Strzelanina w Szczecinie - jedna osoba nie żyje
(włodi/CC/flickr)

Przed jednym ze szczecińskich hipermarketów podczas akcji policyjnej doszło do strzelaniny, w której zginęła jedna osoba. Według wstępnych ustaleń wystrzelona z broni jednego z funkcjonariuszy kula trafiła rykoszetem podejrzewanego o szantaż mężczyznę.

Jak poinformował rzecznik zachodniopomorskiej policji Przemysław Kimon, mimo natychmiastowej reanimacji mężczyzna zmarł.

Wcześniej na jeden ze szczecińskich komisariatów zgłosił się mężczyzna, który powiadomił, że jest szantażowany. Miał on być wcześniej wywieziony do lasu, gdzie grożono jemu i jego rodzinie. Szantażyści mieli zażądać od mężczyzny pieniędzy. Na miejsce spotkania wybrali parking przed jednym z hipermarketów.

Jak poinformował Kimon, policyjna grupa operacyjna pojawiła się na umówionym miejscu w cywilu. Podczas obserwacji rozmowy szantażowanego i dwóch szantażystów doszło do _ gorącej gestykulacji i szarpaniny _ - powiedział rzecznik. Wówczas policjanci wybiegli z samochodu. W biegu jeden z funkcjonariuszy oddał prawdopodobnie przypadkowy strzał, który rykoszetem trafił szantażystę. Rzecznik powiedział, że policjanci wołali: _ Stój policja _.

Na miejscu trwa zabezpieczanie śladów. Są też prokurator i przedstawiciele policyjnego wydziału kontroli.

Czytaj o strzelaninach w ostatnim czasie
[ ( http://static1.money.pl/i/h/18/t74770.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/strzelanina;na;ulicach;chorzowa;sa;ranni,224,0,891360.html) Strzelanina na ulicach Chorzowa. Są ranni Strzały padły gdy policjanci próbowali uspokoić, skaczących po autach młodych mężczyzn.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/193/t74945.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/polak;zastrzelony;w;atenach;jego;zona;jest;ciezko;ranna,177,0,880817.html) W Atenach zginął Polak. Zastrzelili go Polskie małżeństwo padło dziś ofiarą ostrzału w stolicy Grecji.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/39/t134695.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/strzelanina;w;wojsku;kapral;zabil;kolegow,96,0,865376.html) Strzelanina w wojsku. Kapral zabił kolegów Co najmniej trzech żołnierzy zginęło, a dwóch zostało rannych.
kraj
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)