Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Święty Mikołaj wylądował w Warszawie

0
Podziel się:

Mikołaj bardzo dobrze mówi po polsku bo według tabloidów nie miał innego wyjścia - dostaje bowiem bardzo dużo listów od polskich dzieci a jego żona jest Polką.

Święty Mikołaj wylądował w Warszawie
(Weaselmcfee)

Na warszawskie lotnisko Fryderyka Chopina przyleciał prosto z Rovaniemi w Laponii. Witały go dziesiątki dzieci. Nie zabrakło więc prezentów i ciepłych słów... po polsku.

Mikołaj bardzo dobrze mówi po polsku bo według tabloidów nie miał innego wyjścia - dostaje bowiem bardzo dużo listów od polskich dzieci a jego żona jest Polką. Choć według dowcipów... to Merry Christmas - mało popularne imię i nazwisko w Polsce.

Przez cały tydzień Święty Mikołaj odwiedzi m.in. Wrocław, Częstochowę i Zabrze. W sobotę, w Warszawie ma wziąć udział w uruchomieniu świątecznej iluminacji na placu Zamkowym.

Czytaj więcej w Money.pl
Św. Mikołaj oskarżony o molestowanie elfa Amerykańska policja zarzuciła molestowanie koleżanki z pracy mężczyźnie zatrudnionemu w domu handlowym.
Prezydent Barack Obama ułaskawił indyka Zaszczytu dostąpił dorodny indyk o imieniu Popcorn z Minnesoty, dzięki czemu nie trafi na stół w formie pieczeni.
Były gangster zostanie świętym Mikołajem Do byłego holenderskiego gangstera Johna Jansena uśmiechnęła się fortuna - wygrał na loterii 2,5 miliona euro.
wiadmomości
kraj
KOMENTARZE
(0)