Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Tour de Pologne. Kolarze zablokują Kraków

0
Podziel się

Od rana do wieczora przejeżdżający przez stolicę Małopolski muszą liczyć się z zamkniętymi drogami, zmianami kursowania komunikacji miejskiej, a przez to ze sporymi korkami.

Tour de Pologne. Kolarze zablokują Kraków
(Money.pl/Anna Kraszkiewicz)
bErdGbxh

Wszystko przez ostatni dzień wyścigu Tour de Pologne.

Ostatni etap - jazda indywidualna na czas - rozpocznie się o godzinie 14. i zakończy o 19. Kolarze pojadą z Wieliczki do Krakowa trasą liczącą 37 kilometrów. Z Solnego Miasta będą jechać przez Siercze, Koźmice Wielkie, Raciborsk, Rożnowo, Legnicę Górną i drogą krajową nr 94 do Krakowa. Tam przejadą ulicami: Wielicką, Kamińskiego, Konopnickiej, mostem Dębnickim i ulicą Zwierzyniecką aż do Rynku Głównego, gdzie przewidziana jest meta.

Odcinki tych dróg będą zamknięte dla samochodów. Kierowcy mogą ominąć utrudnienia specjalnie wytyczonymi objazdami, które wskazywać będą policjanci. będą przepuszczani przez ulice w przerwach między przejazdami kolarzy. Utrudnienia czekają pasażerów komunikacji miejskiej. Zmienionymi trasami jeździ 10 linii tramwajowych i 24 autobusowe.

bErdGbxj
Czytaj więcej w Money.pl
To kolarska Liga Mistrzów Tour de Pologne po raz pierwszy w historii wystartował poza granicami Polski i to na wysokości ponad 2000 metrów.
Tour de Pologne. Dziś wygrał... Najlepszy z Polaków - Rafał Majka, stracił do niego 22 sekundy.
bErdGbxK
KOMENTARZE
(0)