Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Tragiczny wypadek szybowców. Jedna osoba nie żyje

0
Podziel się:

Do zdarzenia doszło po południu w okolicy Krzemieniewa między Lesznem a Gostyniem.

Tragiczny wypadek szybowców. Jedna osoba nie żyje
(Paul Haliday/www.flightbox.net/Wikipedia)
bEUuigmZ

Dwa szybowce zderzyły się w okolicy Krzemieniewa w Wielkopolsce. Jeden z samolotów zdołał wylądować, wrak drugiego znaleziono w polu kukurydzy.

Jak poinformował rzecznik prasowy wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak, do zdarzenia miało dojść po południu w okolicy Krzemieniewa między Lesznem a Gostyniem, gdzie trwają Szybowcowe Mistrzostwa Polski.

_ - W związku z odbywającą się imprezą lotniczą w powietrzu znajdowało się dużo szybowców. Dostaliśmy informację, że w okolicy Krzemieniewa doszło do takiego wypadku. Jeden z szybowców wylądował i mamy kontakt z pilotem _ - powiedział.

bEUuignb

Jak podaje serwis gazeta.pl drugi pilot, 17-latek, nie żyje.

Więcej o wypadkach lotniczych w Money.pl:
[ ( http://static1.money.pl/i/h/19/t75283.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/w;rosji;rozbil;sie;samolot;jest;wiele;ofiar,89,0,888665.html) W Rosji rozbił się samolot. Jest wiele ofiar Transportowy An-12 spadł na ziemię w pobliżu miejscowości Omsukczan, na rosyjskim Dalekim Wschodzie.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/77/t99661.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/katastrofa;samolotu;w;afganistanie;38;osob;nie;zyje,223,0,887519.html) Katastrofa samolotu. Jest wielu zabitych Siły NATO w Afganistanie potwierdziły, ze śmigłowiec się rozbił, ale nie podały żadnych szczegółów.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/109/t153965.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/stracili;kontakt;tuz;po;starcie;nikt;nie;przezyl;katastrofy;smiglowca;w;indonezji,63,0,886079.html) Stracili kontakt tuż po starcie. Nikt nie przeżył Na wschodzie Indonezji rozbił się wynajęty przez australijską firmę śmigłowiec.
bEUuignC
wiadmomości
kraj
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)