Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Tusk o decyzji Grzegorza Schetyny

0
Podziel się:

Według niego dobrze to służy atmosferze w PO.

Tusk o decyzji Grzegorza Schetyny
(PAP/Rafał Guz)
bECLRyYB

Premier uznał, że decyzja o niekandydowaniu na przewodniczącego Platformy Obywatelskiej jest rozsądna. Według niego dobrze to służy atmosferze w PO.

Schetyna, wiceszef PO, o swojej decyzji, że nie będzie kandydował na przewodniczącego Platformy poinformował podczas sobotniej konwencji partii w Chorzowie. Kontrkandydatem Donalda Tuska w wyborach szefa PO będzie b. minister sprawiedliwości Jarosław Gowin.

_ Decyzja o niekandydowaniu Grzegorza Schetyna jest decyzją rozsądną i na pewno dobrze służy atmosferze w PO _ - powiedział Tusk na briefingu w Warszawie przed odlotem do Zagrzebia na uroczystości akcesji Chorwacji do UE.

bECLRyYD

Jak dodał, było mu miło, że w czasie sobotniej konwencji, także Jarosław Gowin, który zdecydował się na kandydowanie, w swoim wystąpieniu potrafił wiele miłych słów pod jego adresem powiedzieć.

_ Atmosfera w PO jest wystarczająco dobra, aby wszyscy ze wszystkimi mogli współpracować. Ja nie mam żadnego oporu, aby z moimi kolegami współpracować zawsze wtedy, kiedy pozostają lojalni wobec idei, wartości całej PO _ - podkreślił szef rządu.

Czytaj więcej w Money.pl
PO wybierze swojego szefa przez internet? Zdaniem pierwszego wiceprzewodniczącego partii jednym z głównych zadań ugrupowania będzie zmiana statutu
Wybory na szefa PO: Bratobójcza wojna _ Grzegorz Schetyna i Jarosław Gowin walczą o przetrwanie w partii i o piękną porażkę. _
Schetyna nie chce wojny. Gowin będzie walczył Do 23 sierpnia potrwają wybory szefa PO. Premier Tusk zapelował, aby PO była jak "jedna pięść".
bECLRyZe
kraj
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)