Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Udana operacja Roberta Kubicy

0
Podziel się:

Prawdopodobnie polski kierowca już za kilka dni będzie mógł rozpocząć rehabilitację.

Udana operacja Roberta Kubicy
(PAP/EPA)

Polski kierowca Formuły 1 jest pod stała obserwacją lekarzy i najprawdopodobniej za kilka dni będzie mógł rozpocząć rehabilitację.

Menadżer Roberta Kubicy, Daniele Morelli, po pomyślnej operacji nie krył optymizmu. - _ Ogólnie mówiąc, mamy dobre wiadomości, co oznacza tyle, że nie mamy żadnych niepokojących doniesień. To oznacza, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Oczywiście, jest za wcześnie, by przewidywać, co zdarzy się w następnych tygodniach. Lekarze są bardzo ostrożni, cały czas obserwują Roberta _.

Daniele Morelli dodał, że sam Robert Kubica zdaje sobie sprawę, iż może liczyć na pełny powrót do zdrowia oraz do uprawiania sportu. - _ Oczywiście rozumie, że opuści pierwszą część sezonu. Nie ma w nim jednak żadnej obawy, że którykolwiek z jego urazów może pozostać całkowicie niewyleczony. Tak jak powiedzieli mu lekarze zaraz po wybudzeniu _.

Po blisko dziesięciogodzinnej operacji barku, łokcia i stopy Kubica przebywa na oddziale intensywnej opieki medycznej. Jeśli obserwacja nie przyniesie nic niepokojącego, wróci na oddział ortopoedyczny. W przyszłości czeka go jeszcze jedna operacja łokcia - nie wiadomo jednak jeszcze, na którym etapie rekonwalescencji.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/38/t131110.jpg ) ] (http://manager.money.pl/styl/highlife/artykul/kubica;trafil;na;stol;operacyjny,254,0,769790.html) Kubica trafił na stół operacyjny Chirurdzy zajmą się barkiem, stopą, a najprawdopodobniej także łokciem polskiego kierowcy.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/98/t131170.jpg ) ] (http://manager.money.pl/styl/highlife/artykul/kubica;ma;powody;do;radosci,180,0,768436.html) Kubica ma powody do radości Rajdowiec opuści oddział intensywnej terapii. Może już ruszać palcami i czuje się lepiej.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)