Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
utrudnienia na kolei
29.06.2012 08:00

Utrudnienia na kolei. Rozpoczynają się remonty

Podróżni muszą przygotować się na przesiadki do zastępczej komunikacji na trasie między Katowicami, Krakowem i Tarnowem.

Podziel się
Dodaj komentarz
(pkp.pl)

Na odcinkach torów między trzema miastami rozpoczyna się kolejny etap remontów. Jak zapewnia Barbara Węgrzynek z Przewozów Regionalnych, składy osobowe będą kursować praktycznie bez zmian, a utrudnienia dotyczą połączeń InterRegio.

- _ W przypadku dwóch pociągów udających się w kierunku Rzeszowa i Przemyśla podróżni będą przesiadać się na stacji Kraków Główny do specjalnie podstawionych na dworcu autobusowym autokarów. Udadzą się nimi w kierunku Tarnowa, Rzeszowa i Przemyśla. Taka sama sytuacja będzie w kierunku zwrotnym. Dotyczy to dwóch pociągów z tamtego kierunku: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy oraz pociąg InterRegio Galicja _- mówi Barbara Węgrzynek.

Utrudnienia odbiją się również na podróżujących między Szczecinem, a Krakowem._ - W przypadku pociągu InterRegio Barbakan, będzie on kończyć bieg na stacji Katowice i przewóz podróżnych od tego miejsca będzie się odbywać do Krakowa Głównego autobusami. Tak samo będzie w kierunku zwrotnym _ - mówi Węgrzynek.

Jak zapewniają Przewozy Regionalne czasy połączeń nie powinny się wydłużyć. Na przesiadki, opóźnienia i częste zmiany w rozkładzie jazdy trzeba przygotować się do końca wakacji.

Czytaj więcej w Money.pl
Nowak pokazał nowy plan w sprawie kolei Lokomotywa składu towarowego i część pociągu osobowego zostały uszkodzone w zderzeniu dwu pociągów, do którego doszło w Ostrowie Wlkp
Problemy na kolei. Opóźnienia nawet godzinne Niektóre pociągi w Warszawie mogą byś dziś rano opóźnione nawet o godzinę.
Wstrząsające liczby. Tego nie wiesz o polskiej kolei Przed wojną między dużymi polskimi miastami jeździło się nawet dwa razy szybciej.
Tagi: utrudnienia na kolei, kolej, wiadmomości, kraj, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz