Notowania

wypadki drogowe
02.05.2013 17:20

W okolicy Jędrzejowa zablokowana krajowa "siódemka"

Na prostym odcinku drogi ciężarówka zderzyła się z motocyklem. Jedna osoba nie żyje.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Darek Delmanowicz)

Jedna osoba zginęła dziś w wyniku wypadku z udziałem motocykla i samochodu ciężarowego w Ignacówce koło Jędrzejowa w Świętokrzyskiem. Jak poinformował podkom. Grzegorz Dudek, droga krajowa nr 7 Gdańsk-Chyżne jest w tym miejscu całkowicie zablokowana.

Według asp. Michała Kowalczyka z Komendy Powiatowej Policji w Jędrzejowie blokada może potrwać kilka godzin. Policja wyznaczyła już objazdy.

Do wypadku doszło na prostym odcinku drogi przy bardzo złych warunkach atmosferycznych. _ Prawdopodobnie 23-letni motocyklista nie zachował ostrożności podczas wyprzedzania prawidłowo jadących pojazdów i zderzył się czołowo z tirem. Kierowca motocykla zginął na miejscu _ - powiedział Kowalczyk.

Udrożnienie ruchu może utrudnić fakt, że kierowca samochodu ciężarowego, chcąc uniknąć zderzenia _ zahaczył o drzewo i wyrwał je z korzeniami _ - dodał.

Droga krajowa nr 7 jest jedną z najważniejszych tras w Polsce. Łączy województwa: pomorskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie, świętokrzyskie i małopolskie.

Czytaj więcej w Money.pl
Wypadek. Ruch zatrzymany na 9 godzin Cztery osoby podróżujące osobowym oplem zginęły dziś rano na drodze krajowej nr 16 w okolicach Biskupca.
Wznowiono ruch. Droga krajowa już przejezdna Droga krajowa nr 8 (Wrocław-Kłodzko), która po wypadku była zablokowana pomiędzy miejscowościami Ząbkowice Śląskie i Szklary (Dolnośląskie), jest już przejezdna.
Wypadek zablokował ważną drogę krajową Jedna osoba została ranna w wypadku, do którego doszło w okolicy miejscowości Wiadrów (Dolnośląskie). Droga krajowa nr 3 z Zielonej Góry do Jeleniej Góry została całkowicie zablokowana.
Tagi: wypadki drogowe, wypadek, wiadmomości, kraj, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz