Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wiadomo, kto najsłabszym ogniwem PO

0
Podziel się:

Platforma Obywatelska zleciła bardzo złożone i precyzyjne badania opinii dotyczące swoich czołowych polityków i ministrów.

Wiadomo, kto najsłabszym ogniwem PO
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bETtnUgl

Platforma Obywatelska zleciła bardzo złożone i precyzyjne badania opinii dotyczące swoich czołowych polityków i ministrów. Znamy liderów i tych, którzy ciągną w dół.

Płynące z nich wnioski są jednoznaczne: głównym atutem PO jest Donald Tusk, największe obciążenie stanowi zaś minister infrastruktury Cezary Grabarczyk - wynika z informacji _ Wprost _. Zarzuty wobec Grabarczyka dotyczą sypiącego się planu budowy autostrad i wielkie problemy kolei.

W rankingu ministrów drugie miejsce od końca zajęła szefowa MEN Katarzyna Hall. W czołówce uplasowali się zaś m.in. minister finansów Jacek Rostowski, szef doradców premiera Michał Boni oraz minister sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski.

bETtnUgn
Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/149/t117141.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/znow;lepsze;sondaze;rzad;i;tusk;w;gore,252,0,831740.html) Znów lepsze sondaże. Rząd i Tusk w górę Oceny premiera po kilku miesiącach spadków poprawiły się. Ale wciąż ma on więcej przeciwników.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/149/t117141.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/rosnie;rzesza;niezadowolonych;z;tuska,24,0,815640.html) Rośnie rzesza niezadowolonych z Tuska Sondaż: Negatywną ocenę rządowi wystawiło 63 proc. badanych. Prezydent wypada lepiej.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/17/t111377.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/jest;polityk;o;takim;samym;poparciu;jak;tusk,44,0,811820.html) Jest polityk o takim samym poparciu jak Tusk Pośród liderów partyjnych największą popularnością cieszą się szefowie PO i SLD.
bETtnUgO
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)