Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
prezes pzpn
04.09.2012 13:55

Wybory prezesa PZPN. Będzie jeden przeciwnik dla Laty?

Europoseł PiS Ryszard Czarnecki zaapelował do pozostałych kandydatów w wyborach na szefa PZPN, aby wyłonili z własnego grona osobę, która będzie miała szanse pokonać obecnego szefa związku Grzegorza Latę.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Reporter Poland)

Europoseł PiS Ryszard Czarnecki zaapelował do pozostałych kandydatów w wyborach na szefa PZPN, aby wyłonili z własnego grona osobę, która będzie miała szanse pokonać obecnego szefa związku Grzegorza Latę.

_ - Apeluję o jedność. Musimy przeciwko Grzegorzowi Lacie wystawić jednego kandydata, który ma szansę na zwycięstwo. Trzeba zapomnieć o własnych ambicjach, własnym ego, partykularnych interesach, interesach okręgowych, regionalnych. Wyciągam rękę, jestem gotowy do rozmów _ - powiedział Czarnecki. - _ To jedyna szansa na zwycięstwo _ - zaznaczył.

Czarnecki podkreślił też, że głos małych klubów w PZPN jest lekceważony. _ - Małe kluby są dostarczycielami ogromnych pieniędzy do PZPN-u, a z PZPN nie dostają nic _ - powiedział z kolei senator PiS i działacz klubu Kolejarz Stróże Stanisław Kogut.

Wybory szefa PZPN mają się odbyć w październiku. O reelekcję będzie się ubiegał obecny szef związku Grzegorz Lato. Kandydować chcą także: były sekretarz generalny PZPN Zdzisław Kręcina, poseł Solidarnej Polski Mieczysław Golba i były piłkarz, obecnie poseł PO Roman Kosecki.

_ - Na pewno przyjdzie czas, żeby kandydaci się spotkali i porozmawiali. Nie boję się z nikim spotykać _ - powiedział Kosecki, pytany o propozycję Czarneckiego.

Czytaj więcej w Money.pl
Polityk PiS ma pomysł na rewolucję w PZPN Eurodeputowany Ryszard Czarnecki, zaproponował, by szefa związku wybierali kibice.
Lato był jego idolem, ale chce go pokonać Roman Kosecki twierdzi, że ma plan naprawy sytuacji w polskiej piłce. Ubiega się o zarejestrowanie jego kandydatury na prezesa PZPN.
Koniec Laty w PZPN? Ma groźnego rywala Grzegorz Lato kieruje Polskim Związkiem Piłki Nożnej od jesieni 2008 roku. Pod koniec października upływa jego kadencja.
Tagi: prezes pzpn, pzpn, lato, wybory, prezes, kraj, wiadmomości, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz