Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wykoleił się Intercity na trasie Zakopane-Warszawa

0
Podziel się:

W miejscowości Chabówka wykoleiła się lokomotywa PKP Intercity pociągu relacji Zakopane-Warszawa.

Wykoleił się Intercity na trasie Zakopane-Warszawa
(pkp.pl)
bEDYzgad

W miejscowości Chabówka (woj. małopolskie) wykoleiła się lokomotywa PKP Intercity pociągu relacji Zakopane-Warszawa - poinformował rzecznik PKP PLK Mirosław Siemieniec. Nikomu nic się nie stało, organizowana jest komunikacja zastępcza.

_ - Po godz. 16 w miejscowości Chabówka wykoleiła się lokomotywa pociągu Intercity jadącego z Zakopanego do Warszawy. Nikomu z pasażerów nic się nie stało. W tej chwili dla podróżnych organizowana jest autobusowa komunikacja zastępcza na trasie Raba Wyżna-Chabówka, jest to ok. 6 km odcinek _ - powiedział Siemieniec.

Wyjaśnił, że pasażerowie, którzy jechali pociągiem z Zakopanego do Warszawy, zostaną autobusem przewiezieni do Krakowa, a tam na nich będzie czekał skład pociągów, który zawiezie ich do Warszawy.

bEDYzgaf

_ - W tej chwili służby techniczne pracują na miejscu. Trudno jest obecnie powiedzieć, jak długo potrwają utrudnienia _ - powiedział.

Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia; przyczyna wykolejenia na razie nie jest ustalona. Funkcjonariusze prowadzą oględziny na miejscu zdarzenia - powiedziała PAP Katarzyna Padło z małopolskiej policji.

Czytaj więcej w Money.pl
Katastrofa pod Szczekocinami. Ujawnili fakty Eksperci: _ Jeden z pociągów w ogóle nie hamował. Tuż przed wypadkiem jechał blisko 100 km na godzinę _.
Zderzenie pociągów. Bo zignorował światło? Pociągi zderzyły się czołowo między stacją centralną w Amsterdamie i drugą, w zachodniej części miasta.
Pociąg zderzył się z koparką. Są ofiary Ofiary śmiertelne to motorniczy pociągu oraz dwaj robotnicy budowlani, którzy w nocy pracowali na torach.
bEDYzgaG
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)