Notowania

Przejdź na
wypadki drogowe
01.05.2014 15:33

Wypadek busa pod Siedlcami. Tragiczne doniesienia

Nie żyje jedna z osób, poszkodowanych w wypadku busa pod Siedlcami. 66-letni mężczyzna zmarł w szpitalu w Warszawie, dokąd przywieziono go po wypadku.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Redos/Reporter)

Jest sześć osób rannych, w tym jedna ciężko.

Bus z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi krajowej i uderzył w barierkę. Do zdarzenia doszło między Kałuszynem a Siedlcami, w Bojmiu. Busem podróżowali członkowie zespołu Spirituals Singers Band, artyści trafili do szpitala - powiedział nadkomisarz Jerzy Długosz z komendy miejskiej policji w Siedlcach.

Jak poinformował Radio Podlasie Waldemar Rostek z Państwowej Straży Pożarnej w Siedlcach, natychmiast po zgłoszeniu wypadku na miejsce skierowano wozy straży państwowej i ochotniczej oraz karetki pogotowia. Dodał, że potrzebny był też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Rostek dodał, że pojazd uderzył w barierkę, ta wbiła się w samochód, powodując ciężkie obrażenia ciała u dwóch osób. Kierowca busa był trzeźwy, odniósł tylko lekkie obrażenia. Ruch w miejscu wypadku odbywa się wahadłowo, aż do zakończenia pracy policjantów.

Busem jechali artyści z zespołu Spirituals Singers Band. Mieli wystąpić w Sanktuarium Św. Józefa w Siedlcach z koncertem-misterium pt. _ Santo Subito Litania do polskich Świętych _.

Czytaj więcej w Money.pl

Tagi: wypadki drogowe, bus, wiadmomości, kraj, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz