Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wypadek pod Sochaczewem. Jak kursują pociągi?

0
Podziel się:

Kilkanaście minut po 2:00 w nocy wstrzymano ruch z Łowicza do Warszawy.

Wypadek pod Sochaczewem. Jak kursują pociągi?
(pkp.pl)

Wznowiono ruch na trasie z Łowicza do Warszawy, zawieszony po tragicznym wypadku pod Sochaczewem. Rzecznik prasowy Polskich Linii Kolejowych Mirosław Siemieniec powiedział Informacyjnej Agencji Radiowej że kursują już pociągi w obie strony.

-_ O godzinie 5:30 wznowiono ruch pociągów po obu torach. Kilka pociągów dalekobieżnych, które pomiędzy godziną 2:30 a wznowieniem ruchu o 5:30 tam się znalazło pojechało drogą okrężną. W ruchu regionalnym kilka pociągów zostało odwołanych _ - mówi Siemieniec.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI RZECZNIKA:

Ruch wstrzymano kilkanaście minut po 2:00 w nocy, gdy na przejeździe kolejowym między Sochaczewem a Bednarami niezidentyfikowana osoba wtargęła na tory wprost pod pociąg relacji Brześć - Frankfurt. Zgodę na przywrócenie ruchu musiał wydać prokurator, badający okoliczności wypadku.

Więcej na temat kolei w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/106/t94058.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/katastrofa;kolejowa;w;niemczech;wielu;rannych,17,0,917265.html) Pociąg wjechał w samochód. Wielu rannych Pociąg uderzył w samochód stojący na przejeździe. Cztery wagony wypadły z szyn i przewróciły się.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/143/t154511.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/maszynista;zeznawal;uslyszal;zarzuty,131,0,891267.html) Maszynista zeznawał. Usłyszał zarzuty Prokuratura ujawnia coraz więcej szczegółów ze śledztwa w sprawie katastrofy pod Piotrkowem Trybunalskim. Oskarżonemu grozi więzienie.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/181/t154549.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/pociag;usuniety;motorniczy;czeka;na;przesluchanie,240,0,891120.html) Pociąg usunięty. Motorniczy czeka na przesłuchanie Prokurator ujawnił najbardziej prawdopodobną przyczynę katastrofy. Ruch na trasie powróci do...
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)