Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wypadek w Warszawie. Są ranni

0
Podziel się:

Do wypadku doszło w pobliżu przystanku Warszawa - ZOO.

Wypadek w Warszawie. Są ranni
(PAP/Paweł Supernak)
bEUgBiSZ

Dwie osoby zostały ranne w zderzeniu dwóch pociągów w Warszawie. Iwona Jurkiewicz z Zespołu Prasowego warszawskiej Policji przekazała, że do wypadku doszło w pobliżu przystanku Warszawa - ZOO.

- _ Pociągi zderzyły się czołowo, jeden najprawdopodobniej nie zdążył zjechać i uderzył w nadjeżdżający drugi pociąg. Ze wstępnych ustaleń wynika, że dwie osoby są ranne. Kobieta trafiła do szpitala _ - twierdzi Iwona Jurkiewicz.
Zderzenie pociągów w Warszawie

  • fot: PAP/Paweł Supernak
  • fot: PAP/Paweł Supernak
  • fot: PAP/Paweł Supernak
  • fot: PAP/Paweł Supernak [ ( http://static1.money.pl/i/glass.gif ) ] zobacz całą galerię(http://galerie.money.pl/zderzenie-pociagow-w-warszawie-g419327.html)

Jeden z pociągów jechał z Warszawy do Ciechanowa, a drugi do Legionowa. Ruch kolejowy z Warszawy na północ został wstrzymany.

bEUgBiTb
Czytaj więcej w Money.pl
Tusk obejrzał lokomotywy na EURO 2012 Dziś odbył się pierwszy przejazd Szybkiej Kolei Miejskiej w barwach narodowych Euro 2012.
Nowe opłaty za żłobki. Rodzice chcą niższych Wprowadzenie godzinowej opłaty za opiekę w stołecznych żłobkach mają zaproponować władze miasta na czwartkowej sesji Rady Warszawy.
W sprytny sposób obrabowali bank w stolicy Przed rokiem do banku w centrum Warszawy przyszedł mężczyzna, który - legitymując się dowodem osobistym klienta - zerwał lokatę, na której znajdowało się 3,2 mln zł.
bEUgBiTC
wiadmomości
kraj
KOMENTARZE
(0)