Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Zamieszki po meczu Polska-Rosja. Tego nie dało się uniknąć

0
Podziel się:

Przy takiej skali i tylu tysiącach kibiców, nie można do końca wyeliminować chuligaństwa - twierdzi były szef MSWiA Grzegorz Schetyna.

Zamieszki po meczu Polska-Rosja. Tego nie dało się uniknąć
(PAP/Tomasz Gzell)
bESiDbqZ

Przy takiej skali i tylu tysiącach kibiców, nie można do końca wyeliminować chuligaństwa - mówił w _ Salonie Politycznym Trójki _były szef MSWiA Grzegorz Schetyna.

Poseł PO podkreślał, że mimo napięć, jakie powodowało spotkanie drużyn Polski i Rosji, atmosfera podczas meczu była bardzo pozytywna. Wysoko ocenił przy tym działania stołecznej policji, która rozdzielała walczące grupy.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI GRZEGORZA SCHETYNY:

- _ Dobrze, że policja bardzo szybko przecinała te wszystkie złe rzeczy. Niestety, musimy sobie z tym poradzić. Generalnie impreza - też przez dziennikarzy zachodnich - jest oceniana jako bezpieczna i dobrze prowadzona, to jest najważniejsze _ - mówił Grzegorz Schetyna.

bESiDbrb

Odnosząc się do wczorajszego meczu, Grzegorz Schetyna podkreślał, że nasza reprezentacja, a szczególnie obrona, grała bardzo sprawnie. Polacy zremisowali wczoraj na Stadionie Narodowym z reprezentacją Federacji Rosyjskiej 1:1.

Zamieszki w Warszawie po meczu Polska-Rosja

  • fot: PAP/Tomasz Gzell
  • fot: PAP/ Andrzej Hrechorowicz
  • fot: PAP/ Andrzej Hrechorowicz [ ( http://static1.money.pl/i/glass.gif ) ] zobacz całą galerię(http://galerie.money.pl/zamieszki-w-warszawie-po-meczu-polska-rosja-g421492.html) Po zamieszkach z udziałem polskich i rosyjskich pseudokibiców w Warszawie zatrzymano co najmniej 180 osób. Liczba zatrzymanych może się zwiększyć, bo funkcjonariusze cały czas prowadzą czynności operacyjne, w tym m.in. oglądają zapisy z miejskiego monitoringu. W starciach rannych zostało co najmniej 10 osób. Pomocy udzielono też 10 policjantom.
Czytaj więcej w Money.pl
180 osób zatrzymanych po burdzie w stolicy Polska kibolska! Raz sierpem, raz młotem, czerwoną hołotę! - takie hasła skandowali pseudokibice w drodze na ustawkę z kibicami rosyjskimi w centrum Warszawy.
Zimoch o meczu. Zapachniało rzepakiem Nasza drużyna zagrała wczoraj dobry mecz - podkreśla Tomasz Zimoch, dziennikarz sportowy. Posłuchaj jak komentował gola Błaszczykowskiego.
Kwaśniewski wierzy: musimy wygrać Były prezydent Aleksander Kwaśniewski ocenia, że wczorajszy mecz był dobrym widowiskiem, a remis jest sprawiedliwym wynikiem.
bESiDbrC
KOMENTARZE
(0)