Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Zderzenie samochodu z pociągiem. Jest ofiara

0
Podziel się:

Na miejsce skierowano trzy pojazdy straży pożarnej oraz kilkunastu strażaków.

Zderzenie samochodu z pociągiem. Jest ofiara
(Redos/Reporter)
bEErtcsB

Jedna osoba zginęła, a dwie zostały ranne w poniedziałek rano w zderzeniu samochodu osobowego z pociągiem w miejscowości Kozerki koło Grodziska Mazowieckiego - poinformował rzecznik mazowieckiej komendy wojewódzkiej straży pożarnej kpt. Karol Kierzkowski.

_ - Ofiara śmiertelna oraz ranni to osoby z samochodu osobowego, który zderzył się z pociągiem _ - powiedział rzecznik straży. Okoliczności wypadku zbada policja i służby kolejowe.

Na miejsce skierowano trzy pojazdy straży pożarnej oraz kilkunastu strażaków. _ Działają tam i zabezpieczają miejsce zdarzenia _ - poinformował. Do rannych wyruszył też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

bEErtcsD

Tragiczny wypadek spowodował utrudnienia na trasie kolejowej wiodącej przez Kozerki do Grodziska Maz. i dalej do Warszawy. _ Utrudnienia mogą jeszcze trochę potrwać _ - ocenił rzecznik straży.

Czytaj więcej w Money.pl
Staranował zapory i uderzył w pociąg. Ofiary Był to już drugi w tym roku poważny wypadek transportowy w Kanadzie. W lipcu wybuch pociągu z produktami naftowymi w mieście Lac-Megantic w prowincji Quebec spowodował śmierć 47 osób.
Wykoleił się pociąg. Utrudnienia w Warszawie Na linii kolejowej łączącej lotnisko Chopina z Centrum Warszawy doszło do wykolejenia pociągu SKM - poinformował rzecznik prasowy PKP Polskie Linie Kolejowe Robert Kuczyński.
Wiedeń: Czołowe zderzenie dwóch pociągów Co najmniej pięć osób zostało ciężko rannych w zderzeniu pociągów w Wiedniu. Ogółem rannych może być nawet kilkudziesięciu.
bEErtcte
wiadmomości
kraj
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)