Notowania

media publiczne
05.07.2012 08:38

Zdrojewski: Ratujmy media publiczne

Bogdan Zdrojewski uważa, że państwo powinno podjąć wysiłek w celu ratowania mediów publicznych.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Maciej Goclon/East News)

*Bogdan Zdrojewski uważa, że państwo powinno podjąć wysiłek w celu ratowania mediów publicznych. Gość Programu Pierwszego Polskiego Radia uważa, że nasz kraj potrzebuje mediów, które będą pełnić funkcję misyjną. *

Minister kultury uważa, że jest szansa na uratowanie mediów publicznych. W jego ocenie istnieje kilka rozwiązań, które mogłyby poprawić sytuację finansową Polskiego Radia i Telewizji Publicznej. Zaznaczył także, że rząd planuje budowę funduszu, który pozwoli na finansowanie tych programów, które mają charakter misyjny.

Minister Zdrojewski, komentując odrzucenie ACTA przez Brukselę, podkreślił, że jest zwolennikiem takich ustaleń prawnych, które będą chronić prawa twórców i producentów.

Parlament Europejski odrzucił wczoraj przyjęcie międzynarodowej umowy o zwalczaniu handlu artykułami podrabianymi ACTA. Za odrzuceniem dokumentu opowiedziała się zdecydowana większość posłów.

Czytaj więcej w Money.pl
O Wałęsie robi się znów głośno za granicą _ Wielu ludzi chce przypisać sobie większą rolę, niż odegrali kiedyś, w tamtych latach. Na przeszkodzie stoi jednak Lech Wałęsa. _
Wrak Tu-154M wróci do Polski. Zacznie się od... Już niebawem polscy eksperci pojadą do Rosji aby zbadać miejsce katastrofy pod Smoleńskiem.
Pomnik pod Smoleńskiem. Zdrojewski obroni? Podczas czwartkowej wizyty w Rosji Zdrojewski będzie rozmawiał z szefem rosyjskiego resortu kultury Władimirem Medinskim.
Tagi: media publiczne, bogdan zdrojewski, wiadmomości, kraj, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz