Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
MWL
|
aktualizacja

Trzecie pytanie w referendum PiS. Ogłosił je premier

Podziel się:

"Czy popierasz przyjęcie tysięcy nielegalnych imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki, zgodnie z przymusowym mechanizmem relokacji narzucanym przez biurokrację europejską?" - tak brzmi trzecie pytanie, które w referendum Prawo i Sprawiedliwość zada Polakom. Jego treść ogłosił w niedzielę na Twitterze premier Mateusz Morawiecki.

Trzecie pytanie w referendum PiS. Ogłosił je premier
Trzecie pytanie w referendum PiS będzie dotyczyć imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki (creative commos, Flickr)

Premier Mateusz Morawiecki ogłosił treść trzeciego pytania w referendum PiS. Po "wyprzedaży państwowych przedsiębiorstw""podniesieniu wieku emerytalnego", przyszedł czas na "przyjęcie tysięcy nielegalnych imigrantów".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Jak być bezpiecznym w sieci?

PiS zapyta o "przymusową relokację nielegalnych imigrantów"

- Rząd Prawa i Sprawiedliwości od samego początku był przeciw mechanizmowi przymusowej relokacji nielegalnych imigrantów - podkreślił Mateusz Morawiecki w nagraniu. - Ci politycy chcieli sprowadzić na was niebezpieczeństwo. Ponieważ mimo naszego sprzeciwu, sprawa znowu stanęła na unijnej agendzie, my tego w Polsce nie chcemy - dodał.

Treść trzeciego pytania będzie brzmieć:

Czy popierasz przyjęcie tysięcy nielegalnych imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki, zgodnie z przymusowym mechanizmem relokacji narzucanym przez biurokrację europejską?

- Mówimy "nie" dla nielegalnej imigracji. Wszyscy widzimy, co się dzieje na ulicach zachodniej Europy. Gwałty, zabójstwa, podpalenia, demolowanie ulic, dzielnice grozy - mówił szef rządu.

- Tusk jest największym zagrożeniem dla naszego bezpieczeństwa. Jest największym zagrożeniem dla bezpieczeństwa Polski. Nie pozwólmy, by Tusk jako wysłannik elit brukselskich, zdemolował bezpieczeństwo w Polsce - zakończył swoje wystąpienie Morawiecki.

polityka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl