Notowania

american airlines
16.04.2013 21:33

Wszystkie loty American Airlines odwołane

American Airlines poinformował, że wstrzymały starty wszystkich swych samolotów do godziny 16 czasu chicagowskiego (23 czasu polskiego).

Podziel się
Dodaj komentarz
(boeingdreamscape/CC/Flickr)

*Linie lotnicze American Airlines poinformowały we wtorek, że z powodu problemów z komputerem wstrzymały starty wszystkich swych samolotów do godziny 16 czasu chicagowskiego (23 czasu polskiego). *

Wcześniej dziennik _ Wall Street Journal _ doniósł, że władze państwowe nakazały pozostanie samolotów American Airlines na ziemi w następstwie awarii komputera. Od Federalnego Zarządu Lotnictwa (FAA) nie udało się na razie uzyskać komentarza w tej sprawie.

American Airlines, które zamierzają połączyć się z konkurencyjnymi US Airways dla stworzenia największego w świecie przewoźnika lotniczego, realizują codziennie ponad 3,5 tys. lotów.

Czytaj więcej w Money.pl
Otyli powinni płacić jak za nadbagaż? Pasażerowie linii lotniczych powinni płacić za bilety zależnie od swojej wagi, bo otyli powodują większe zużycie paliwa lotniczego, a chudzi mniejsze - uważa norweski ekonomista Bharat P. Bhatta.
Odwołane loty i strajki. Stracą 45 mln euro W Hiszpanii rozpoczyna się dziś kolejny 5-dniowy strajk pracowników Iberii.
Najlepsze linie lotnicze wybrały Wrocław Najlepsze linie lotnicze na świecie otwierają centrum obsługi klienta we Wrocławiu. W nowym centrum ma pracować około 200 osób. W tej chwili trwa nabór pracowników.
Tagi: american airlines, turystyka, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, gospodarka światowa
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz