Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Tym oddychamy w sezonie grzewczym. Mobilne płuca znowu czarne

Polski Alarm Smogowy zorganizował czwartą edycję kampanii "Zobacz czym oddychasz. Zmień to", w której wykorzystano mobilne instalacje przedstawiająca ludzkie płuca pochłaniające zanieczyszczenia powietrza. - Dwumetrowy model ludzkich płuc "oddycha" pochłaniając zanieczyszczenia powietrza, które osiadają na białej materii pokrywającej instalację. Zależnie od poziomu zanieczyszczenia powietrza materia przybiera grafitowy, a nawet czarny kolor. Instalacja ustawiana jest na dwa tygodnie w różnych lokalizacjach - mówił w programie "Money.pl Polska w UE" Piotr Siergiej z Polskiego Alarmu Smogowego.

0
0
24
Podziel się
Komentarze (24)
zobacz więcej komentarzy (24)
KOMENTARZE
(24)
777
2 miesiące temu
Zapraszam do Norwegi. Czuściutkie powietrze, pachnące samochody, nikt tu niczym nie pali... Chyba że fajkę...
Młody
2 miesiące temu
To kłamstwo zielonych komunistów ekoterrorystów tak wyglądają płuca palacza papierosów lub grórnika pracującego fizycznie w przodku.. kto tą propagandę sponsoruje.??
vic
2 miesiące temu
Nie trzeba palić papierosów-elektronicznych też to płuca będą czyste!.
stara
2 miesiące temu
Matko jak oni się zaczęli nagle martwić naszym zdrowiem. Z tej troski wprowadzili terror jakiego świat nie widział, na pseudopandemię , której śmiertelność była na poziomie grypy i wynosiła 0,15% i tylko u ludzi starszych, zakłuli miliardy ludzi toksycznym preparatem, którego skład w tym tlenek grafenu , niszczący komórki, chcieli ukryć na 75 lat. Preparat i zabrał zdrowie i życie milionom. Ale cicho sza, bo koncerny się pogniewają, zresztą wszystkie instytucje , łącznie z kościołem brały w tym spektaklu udział, więc ciiiiiiiiiszej nad tymi trumnami.
Normal Obywat...
2 miesiące temu
Mydli się ludziom oczy tematami zastępczymi a więcej ludzi zmarło którzy czekali na operację bądź inne zabiegi niż na tego pseudo pomidora.
...
Następna strona