Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Mateusz Gąsiorowski
Mateusz Gąsiorowski
|
aktualizacja

Tym oddychamy w sezonie grzewczym. Mobilne płuca znowu czarne

Polski Alarm Smogowy zorganizował czwartą edycję kampanii "Zobacz czym oddychasz. Zmień to", w której wykorzystano mobilne instalacje przedstawiająca ludzkie płuca pochłaniające zanieczyszczenia powietrza. - Dwumetrowy model ludzkich płuc "oddycha" pochłaniając zanieczyszczenia powietrza, które osiadają na białej materii pokrywającej instalację. Zależnie od poziomu zanieczyszczenia powietrza materia przybiera grafitowy, a nawet czarny kolor. Instalacja ustawiana jest na dwa tygodnie w różnych lokalizacjach - mówił w programie "Money.pl Polska w UE" Piotr Siergiej z Polskiego Alarmu Smogowego.

24
Podziel się:
KOMENTARZE
(24)
777
rok temu
Zapraszam do Norwegi. Czuściutkie powietrze, pachnące samochody, nikt tu niczym nie pali... Chyba że fajkę...
Młody
rok temu
To kłamstwo zielonych komunistów ekoterrorystów tak wyglądają płuca palacza papierosów lub grórnika pracującego fizycznie w przodku.. kto tą propagandę sponsoruje.??
vic
rok temu
Nie trzeba palić papierosów-elektronicznych też to płuca będą czyste!.
stara
rok temu
Matko jak oni się zaczęli nagle martwić naszym zdrowiem. Z tej troski wprowadzili terror jakiego świat nie widział, na pseudopandemię , której śmiertelność była na poziomie grypy i wynosiła 0,15% i tylko u ludzi starszych, zakłuli miliardy ludzi toksycznym preparatem, którego skład w tym tlenek grafenu , niszczący komórki, chcieli ukryć na 75 lat. Preparat i zabrał zdrowie i życie milionom. Ale cicho sza, bo koncerny się pogniewają, zresztą wszystkie instytucje , łącznie z kościołem brały w tym spektaklu udział, więc ciiiiiiiiiszej nad tymi trumnami.
Normal Obywat...
rok temu
Mydli się ludziom oczy tematami zastępczymi a więcej ludzi zmarło którzy czekali na operację bądź inne zabiegi niż na tego pseudo pomidora.
...
Następna strona