Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Tysiąc mieszkań w stumetrowym bloku. Nowa inwestycja w Warszawie

73
Podziel się

Na rogu Kasprzaka i al. Prymasa Tysiąclecia w Warszawie wyrasta jeden z największych bloków w Polsce. W środku znajdzie się ponad tysiąc mieszkań.

Największy blok w Polsce stanie na dość ciasnej działce narożnej po dawnej fabryce Vis.
Największy blok w Polsce stanie na dość ciasnej działce narożnej po dawnej fabryce Vis. (mat. pras.)
bEhcobVN

Tuż obok deweloper stawia całe osiedle, które w połączeniu z wieżowcem będzie tworzyć małe miasteczko – informuje naszemiasto.pl

Na dość ciasnej przestrzeni zamieszka aż dziesięć tysięcy osób.

Gigantyczny blok na Woli to tak naprawdę trzy połączone ze sobą wieże. Dwie z nich będą miały po 27 pięter i aż 93 metry wysokości, trzecia – 23 metry. W połowie łączy je rodzaj podstawy, w której przewidziano miejsce na sklepy i centrum fitness.

bEhcobVP

Powyżej znajdzie się 380 biur oraz mieszkań, które podzielono na dwie kategorie: apartamenty inwestycyjne oraz mieszkania o podwyższonym standardzie. Cały blok ma mieć powierzchnię 65 tys. mkw. Mieszkania mają być wysokie na 2,86 metra. Jak informuje naszemiasto.pl w środku zamontowane zostaną panoramiczne okna z widokiem na okolicę. Fasada pokryta szkłem ma tłumić hałas.

Problem w tym, ze największy blok w Polsce stanie na dość ciasnej działce narożnej po dawnej fabryce Vis.

bEhcobWq
KOMENTARZE
(73)
Cvq
2 lata temu
Masakra.
bańka
2 lata temu
Kogo stać obecnie na mieszkanie w Warszawie, jak połowa mieszkań przed dopuszczeniem do sprzedaży jest już kupiona przez banki i fundusze inwestycyjne. Metr w bloku za 12 tyś? to jest żart. mieszkania 70m kosztuje 800.000zł i do tego co miesiąc czynsz 1000zł do raty kredytu która przy wkładzie własnym 200.000zł będzie wynosiła 3.000 czyli najpierw uzbieraj 200k i przyjdź po kredyt z ratą 3 k plus 1k czynszu bez opłat razem zobowiązanie miesięczne 5k. przez okres 30 lat. Już wszystkich w głowy pogrzało.
Hmmmm
2 lata temu
HAHAHA i wszyscy hulajnogi elektryczne na balkonach albo nieliczni w nielicznych piwnicach.. Już widzę 1000 miejsc parkingowych no chyba, że będzie to 3 wieżowiec z garażami Istna Japonia HAHA
bEhcobWr
Aga
2 lata temu
Dramat. Kolchoz
Zanuciłem sob...
2 lata temu
Fabryka małp, fabryka psów, rezerwat dzikich stworzeń...
...
Następna strona