Notowania

mtsl
13.12.2018 10:41

Tysiące mieszkań na wynajem. W ramach programu Mieszkanie Plus

Ponad 80 proc. mieszkań w Polsce kupowanych jest na własność. Spłata nieruchomości zajmuje wielu rodzinom znaczną część życia. By to zmienić rząd stworzył program Mieszkanie Plus, którego realizacją zajmuje się PFR Nieruchomości

Podziel się
Dodaj komentarz
(iStock.com)

W ramach programu Mieszkanie Plus powstaną mieszkania w siedemnastu miastach Polski. Zgodnie z założeniami będą to mieszkania do wynajęcia, ale z możliwością nabycia do nich prawa własności.

Do tej pory PFR Nieruchomości zbudowało i oddało polskim rodzinom 500 takich lokali. Kolejne tysiąc jest w budowie, a 9 tysięcy w przygotowaniu. W sumie PFR Nieruchomości na początku przyszłego roku stanie się właścicielem gruntów, na którym można będzie zbudować aż 20 tysięcy mieszkań.

Gdzie powstaną? W nim będzie mógł zamieszkać? Jak aplikować w programie Mieszkanie Plus? Zapraszamy do rozmowy z Tomaszem Górnickim, członkiem zarządu PFR Nieruchomości.

Tagi: mtsl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
14-12-2018

BABCIAA CO OD " SPRAWIEDLIWEGO RZĄDU ' DOSTANĄ W GRATISIE LUDZIE PRACUJĄCY I ODPROWADZAJĄCY UCZCIWIE PODATKI ?????? NIE MÓWIĘ O PRZESTĘPCACH … Czytaj całość

13-12-2018

babaPo 3 latach jest 500!! A potrzeba 500 tysięcy!!

13-12-2018

oliA jaka cena najmu?

Rozwiń komentarze (6)