Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Umowa o pracę a B2B. Czym się od siebie różnią?

- Na pierwszy rzut oka widzimy zupełnie inne społeczne przeznaczenie tych dwóch rodzajów umów, a tak naprawdę całych relacji powstających w wyniku ich zawarcia - mówiła dr Izabela Florczak z Katedry Prawa Pracy na Uniwersytecie Łódzkim w programie money.pl. Rozmawialiśmy z nią o różnicach między umowami B2B a umowami o pracę. Prawniczka zwróciła uwagę, że jednym z podstawowych celów umowy o pracę, jest ochrona praw pracownika. - Przy umowie zawieranej przez dwa profesjonalne podmioty żaden z nich nie jest w żaden specjalny sposób chroniony - podkreśliła.

Tagi:
umowa o pracę, wideo, b2b, prawo pracy, prawo
0
0
6
Podziel się
Komentarze (6)
zobacz więcej komentarzy (6)
KOMENTARZE
(6)
Monia
2 miesiące temu
pani doktor z uniwerku twierdzi, że jednym z podstawowych celów umowy o pracę jest ochrona praw pracownika ? haha śmiechu warte co za dedukcja jestem pod wrażeniem, ale współczuję studentom tej kobieciny
Qp123
2 miesiące temu
A co ma ZUS mam płacić więcej bo Morawiecki nie ma z czego czerpać! Niech spada razem z Kaczorkiem! Powinno się ich odgrodzić siatką pod napięciem! Niech sobie żyją na swoim własnym wybiegu! Kaczyński już po menopauzie i teraz wszystkich będzie umoralniał! Jarek a pamiętasz brata swego bliźniaka jedynego? I tyś jest bratem!
jaca
2 miesiące temu
ale się dowiedziałem. Ale reklamy trzeba było obejrzeć zanim usłyszałem coś co każwy wie
tyle
2 miesiące temu
Przestańcie mi narzucać najniekorzystniejszą formę siłą...
Smieszne
2 miesiące temu
B2B mniej placisz zlodziejskiemu panstwu wiec wiadomo ze bedzie lepiej. Oczywiscie zaczyna sie to popularyzowac to trzeba straszyc... Pracuje tak od dwoch lat, bardzo dobrze jestem dogadany z pracodawca wiec nie mamy zadnych problemow. Jedyne problemy jakie mam to ze zlodziejskim polskim panstwem od 15stu lat!