Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Orędzie prezydenta Cypru. Radio przeprasza za pomyłkę

0
Podziel się

Zamiast nadać orędzie obecnego prezydenta Nikosa Anastasiadisa, rozgłośnia wyemitowała fragment orędzia jego poprzednika.

Orędzie prezydenta Cypru. Radio przeprasza za pomyłkę
(Leonid Mamchenkov/CC BY 2.0/Flickr)
bEiJXoKt

Cypryjskie radio publiczne przeprosiło dziś swych słuchaczy za nadanie omyłkowo fragmentu noworocznego orędzia byłego prezydenta kraju. Po kilku sekundach emisję przerwano. Władze radia zapewniły, że winni pomyłki zostaną ukarani.

Zamiast nadać orędzie obecnego prawicowego prezydenta Nikosa Anastasiadisa, rozgłośnia CyBC wyemitowała kilkusekundowy fragment orędzia jego poprzednika, komunisty Dimitrisa Christofiasa, który rządził od lutego 2008 do lutego 2013 roku.

Władze radia oświadczyły w wydanym komunikacie, że po _ poważnym błędzie, jakim było wyemitowanie kilku sekund noworocznego posłania byłego prezydenta Republiki _, trwa wewnętrzne dochodzenie i jego wyniki będą szybko upublicznione.

bEiJXoKv

Anastasiadis wygrał w lutym 2013 roku wybory prezydenckie; Christofias, obwiniony przez parlament o polityczną odpowiedzialność za to, że kraj znalazł się na skraju bankructwa, nie startował w wyborach.

Czytaj więcej w Money.pl

bEiJXoKW
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)