Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Poinformowali o obniżeniu ratingu Francji. Przez przypadek

0
Podziel się:

Agencja ratingowa Standard and Poor's przyznała, że przez pomyłkę wysłała do niektórych abonentów wiadomość, w której informowała o obniżeniu ratingu Francji.

Poinformowali o obniżeniu ratingu Francji. Przez przypadek
(tiseb/CC/Flickr)

Agencja ratingowa Standard and Poor's (S&P) przyznała dziś, że przez pomyłkę wysłała do niektórych abonentów wiadomość, w której informowała o obniżeniu ratingu Francji.

_ W następstwie błędu technicznego do niektórych abonentów portalu S&P Global Credit automatycznie wysłana została wiadomość, w której informowano o zmianie ratingu Francji _ - podała agencja w komunikacie.

_ Tak jednak się nie stało. Rating Francji pozostaje bez zmian _, a ocena zdolności kredytowej nadal jest na najwyższym poziomie potrójnego A - dodano.

_ Incydent ten nie jest związany z działaniami dotyczącymi kontrolowania oceny _ zdolności kredytowej - napisano w oświadczeniu. S&P obiecała zbadać incydent.

Czytaj o problemach finansowych Francji
[ ( http://static1.money.pl/i/h/48/t96560.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/francuzi;zmuszeni;do;wiekszej;dyscypliny;budzetowej,127,0,941183.html) Francuzi wiedzą, co muszą zrobić. To trudne Wszystko przez agencję ratingową Moody's, która zagroziła obniżeniem poziomu wiarygodności kredytowej Francji.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/1/t95233.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/ratingi;niemiec;i;francji;pod;presja;winne;banki,233,0,937193.html) Banki pogrążą unijne potęgi? To będzie wstrząs Fitch: Nie wiadomo, jak wielkie straty banków mogą spowodować piętrzące się kłopoty.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/105/t98409.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/unia-europejska/wiadomosci/artykul/gospodarka;francji;kuleje;ale;rating;ma;najwyzszy,123,0,888443.html) Francja ma słabe wyniki. Co z ratingiem? Deficyt francuskich finansów publicznych w 2010 roku, osiągnął poziom 7,1 procent.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)