Notowania

gospodarka
31-03-2018 (15:15)

Wyjątkowo szczere słowa byłego premiera. "Złoty wiek mamy od 30 lat, ale nie wszystkich dotknął"

Trzy dekady nieprzerwanego wzrostu gospodarczego nie zdarza się często. - W Polsce mamy złoty wiek – ocenił w programie "Money. To się liczy" były szef NBP Marek Belka. Równocześnie przyznał, że nie wszyscy skorzystali z jego efektów, choć troska o najuboższych w jego ocenie jest obowiązkiem.

Podziel się
Dodaj komentarz
(money.pl)

Trzy dekady nieprzerwanego wzrostu gospodarczego nie zdarza się często. - W Polsce mamy złoty wiek - ocenił w programie "Money. To się liczy" były szef NBP Marek Belka. Równocześnie przyznał, że nie wszyscy skorzystali z jego efektów, choć troska o najuboższych w jego ocenie jest obowiązkiem.

- Złoty wiek nie wszystkich dotknął, nie wszystkim dał beneficja. PiS to zauważył i powiedział: podzielmy się z ludźmi. Nigdy nie krytykowałem programu 500+, choć jest to program źle adresowany i ma także ujemne konsekwencje. O biednych ludzi to jest obowiązek się troszczyć, a nie czekać aż im skapnie coś ze stołu bogatego. Tylko, że przy okazji zaczęto prowadzić różnego rodzaju działania, np. tworzenie na silę narodowych czempionów się źle skończy - otwarcie mówił prof. Belka.

Tagi: gospodarka, pkb, wiadomości, wideo, unia, gospodarka polska, najważniejsze, fundusze unijne, gospodarka światowa
Źródło:
WP Money
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
02-04-2018

XdPanie zabierz pan swój podatek !!!!!!!!!!! Miał być czasowy a wyszło jak zawsze OKRADANIE POLAKÓW !!!!!!!!!!! Szczególnie przy takiej INFLACJI !!!!!

01-04-2018

gośćTak, złoty wiek dla "wybrańców" i złodziei rodem z Magdalenki i Okrągłego Stołu! TY także wprowadziłeś BANDYCKI PODATEK "tymczasowo", … Czytaj całość

01-04-2018

RomanNiewątpliwie najlepszą decyzją był Podatek Belki, który ograbił Polaków z oszczędności.

Rozwiń komentarze (159)

Wybrane dla Ciebie