Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Uwaga na ropę naftową. Na rynku może dokonać się niebezpieczny zwrot

Przez możliwe cięcia podaży ropy naftowej w Rosji, cena "czarnego złota" może nas jeszcze negatywnie zaskoczyć zauważa w programie Money.pl Michał Stajniak, analityk XTB. Jak przekonuje, teraz ceny surowca znacząco spadły, "ale stacje paliw nie obniżyły swoich cen". To może oznaczać, że inflacja tak łatwo nam nie odpuści.
0
0
37
Podziel się
Komentarze (37)
zobacz więcej komentarzy (37)
KOMENTARZE
(37)
Byku z Plasti...
2 miesiące temu
Śrutu tutu pęczek drutu. Zejdźcie do marznu przed wojny a zobaczycie ile powinno kosztować paliwo góra 5 PLN z małym hakiem. Bo teraz mimo że W Niemczech nie ma żadnej tarczy antyinflacyjnej litr diesel kosztuje 1,70 Euro czyli 7,50 PLN czyli tyle samo co w Polsce mimo że podobno mamy obniżony VAT i zredukowane do zera kilka podatków. Więc czemu w Niemczech gdzie odciąga się wszystkie podatki plus podatek za emisję CO2 paliwo kosztuje tyle samo. I kto tak Polaków goli.
Aposzli wywon
2 miesiące temu
Ropa tanieje,ale będzie drożeć totalne fixum dyrdum. Ot specjaliści od zaglądania do naszych portfeli i ich opłacane kukiełki dwoją się i troją by ugruntować przeświadczenie ,że jednak musi być drożej jak powinno być taniej.
czytelnik
2 miesiące temu
codzienne brednie antypisowskiego money
Polaka
2 miesiące temu
Co tu komentować???? Banda okrada ludzi i tyle..,... Jak może być dobrze ????? Miliardy na uk..... Prezesiki i elity zarabiają tyle na miesiąc co kilku ludzi ,czesto przez całe źycie nie zarobią tego..... Klamią ,manipulują a do tego wymyslają bzdurne tłumaczenia sie z droźyzny.....
Jatoja
2 miesiące temu
Dobrze. Będziemy uważać na ropę naftową. Dzięki.
...
Następna strona