Trwa ładowanie...
bErLznNN

Notowania

Przejdź na

W lasach pojawiły się grzyby. "To jeszcze nie jest wysyp"

- W maju i czerwcu to normalna sytuacja, że pojawiają się grzyby. To nie jest wysyp, raczej pojedyncze sztuki na jajecznicę, a nie do suszenia lub marynowania - mówiła w programie "Newsroom" WP Anna Malinowska, rzeczniczka Lasów Państwowych. Grzyby pojawiły się w efekcie deszczów, choć – jak zastrzegła – nadal są miejsca, gdzie jest bardzo sucho. – Trzeci, najwyższy stopień zagrożenia pożarowego obowiązuje prawie w połowie Polski – zaznaczyła. W maju w lasach było kilkaset pożarów.

04-06-2020
0
0
19
Podziel się
Komentarze (19)
zobacz więcej komentarzy (19)
bErLznNZ
KOMENTARZE
(19)
ArachnoFob
rok temu
A pająki są w tym roku?
Piotrek
rok temu
Rżnijcie dalej na potrzeby 500 + a na sto procent lasy same się odnowią. To jest zwykła fabryka desek, mając na celu wyłącznie zysk.
góral z podha...
rok temu
to są Lasy Pisowskie a nie Pańswowe,robią co chcą dla pozyskiwania pieniędzy np. PUSZCZA BIAŁOWIESKA dzięki PIS za wycinke przemysłową skreślona z listy UNESCO
bErLznOr
RR20
rok temu
Czy naukowcy już ustalili jak długo wirus utrzymuje się na grzybach?
dario
rok temu
Senat, sejm, jest ich pełno do setki będą tam siedzieć bo gdzie te grzyby tyle zarobią, a tu podagra, altzhaimer , nie trzymanie moczu, stolca , nie wiadomo co się podpisuje na kogo głosuje , charczenie i plucie do chusteczki wielokrotnego użycia.Żeby za sobą nie ciągnąc smrodu z odświeżaczem trzeba iść do semu , senatu.