Trwa ładowanie...
bEpLOzkR

Notowania

Przejdź na

Walka z koronawirusem. Rząd da medykom możliwość nocowania poza domem

- Nad koszarami absolutnie się nie zastanawiamy. Natomiast jak najbardziej przewidujemy przygotowanie takich miejsc, w których w dobrych, wygodnych warunkach pracujący na pierwszej linii frontu medycy mogliby odpoczywać - zapowiedział w rozmowie z WP wiceminister Janusz Cieszyński. - Tak, żeby nie mieli obaw, czy mogą bezpiecznie wrócić do domu i czy nie narażają swoich bliskich na styczność z koronawirusem. Nie mówimy tutaj o nowych przepisach, każdy pracownik medyczny doskonale wie, że to jest w jego interesie. Rozmawiamy ze spółkami skarbu państwa, które dysponują bazą hotelową. Z tego, co wiem, pierwsi lekarze ze szpitala jednoimiennego przy ul. Wołoskiej już zostali zakwaterowani w hotelu na warszawskim Okęciu - dodał.

0
0
53
Podziel się
Komentarze (53)
zobacz więcej komentarzy (53)
bEpLOzld
KOMENTARZE
(53)
Taaa
rok temu
Ja wy nawet kontenerów roboczych. Nie potraficie postawić
Helka
rok temu
W Wielkiej Brytani do pomocy medykom zgłosiło się ponad 700 tysięcy wolontariuszy. A u nas? Gdzie są np studenci ostatnich lat medycyny? Wyjechali na wakacje? Czy pochowali się po domach?
Humanista
rok temu
Po to się uczył bo tak chciał żeby pomagać ludziom a nie tyko brać koperty od pacjentów rząd chce dobrze żeby zarazy nie przenieśli do swych domów i rodzin nie stać państwa żeby każdemu lekarzowi dać willę z samochodem i szoferem
bEpLOzlv
Płk Molibden
rok temu
Mam nadzieję że ten wirus oczyści scenę polityczną ,odcedzi plony o plew.
seller
rok temu
Psy ujadają, karawana jedzie dalej. A może tak konkrety a nie naśladowanie wycia wiatru na rozstajach?
...
Następna strona