Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Agnieszka Kopacz-Domańska
Agnieszka Kopacz-Domańska
|
aktualizacja

Węgry w coraz większej izolacji. "Orbanowi udaje się kontrolować umysły Węgrów"

- Orban jest w Europie izolowany już od dawna z uwagi na swoją antyunijność. Ale karty odkrył w chwili wybuchu wojny w Ukrainie - powiedział w programie „Newsroom” WP prof. Artur Far-Nowak z Kolegium Gospodarki Światowej SGH. - Wcześniej wielokrotnie gościł w Polsce i było tak, że starał się sterować polską polityką. Potem te drogi Polski i Węgier się rozeszły. Jedynym sposobem na zmiany na Węgrzech to oczywiście decyzja narodu węgierskiego o odsunięciu Orbana od władzy. Ale tu należy przypomnieć jego wynik wyborczy z ubiegłego roku. Zwycięstwo było bardzo wyraźne. Orbanowi udaje się kontrolować umysły Węgrów – uważa ekspert.

272
Podziel się:
KOMENTARZE
(272)
miro
rok temu
to nie wegrzy sa winni tylko dyktatorzy kturzsy medialnie wyprali muzgi obywatelom to tak jak pis zindoktrynowal swoich faNATYCZNYCH WYBORCOW I TO ZA NASZE PUBLICZNE PIENIADZE nie wyrzucac tylko odebrac prawo glosu
taka prawda
rok temu
Polska biało-czerwoni Polska biało-czerwoni Polska biało-czerwoni......
Gaja61
rok temu
UE powinna WYRZUCIĆ WĘGRY - jak im się podoba Rosja , to niech stworzą Unię z Rosją !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zadrutować kasę i wypad z tego baru !!!!!!!!!!!!! I tak powinni zrobić w wszystkimi pańswami , które chciałyby tylko doić UE , a nie stosują się do zasad i traktatów , które podpisaly - przecież bez przymusu !!!!!!!!!!!!!!!!!!! skończcie to pieprzenie o jakichś strasznych unijnych czy niemieckich SMOKACH DRAPIEŻNYCH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wlad
rok temu
Polacy patrzcie na siebie i swoja demokracje bo poki co to wpisujecie sie w nieliczne narody ktorych madrosc doprowadzila to nieistnienia panstwa
zeb
rok temu
W Polsce PiS za pomocą ustawy inwigilacyjnej chce kontrolować wszystkie komunikatory elektroniczne używane przez Polaków.
...
Następna strona