Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Co z abonamentem RTV? Rząd na finiszu z projektem zmian

33
Podziel się

Dobiegają końca prace nad projektem poprawiającym ściąganie abonamentu radiowo-telewizyjnego. Jest to kwestia dwóch, trzech tygodni. Taką informację na konferencji prasowej przekazał Piotr Gliński wicepremier, minister kultury.

Co z abonamentem RTV? Rząd na finiszu z projektem zmian
(PAP/Tytus Żmijewski)
bEqDbVVN

Piotr Gliński spotkał się z premier Beatą Szydło w ramach przeglądu resortów. Po spotkaniu powiedział, że projekt umożliwi sensowne, cywilizowane funkcjonowanie telewizji i radia i ściąganie abonamentu. "W ramach abonamentu chcielibyśmy sprawę jak najszybciej rozwiązać, myślę, że to kwestia dwóch, trzech tygodni, kiedy przedstawimy taki projekt" - powiedział.

Wicepremier podkreślił, że chodzi o abonament, który w tej chwili obowiązuje. "Inną kwestią są ewentualne prace nad zmianą form finansowania mediów publicznych, bo to wymaga zgody Komisji Europejskiej" - dodał.

"W ramach abonamentu chcielibyśmy sprawę, jak najszybciej rozwiązać, myślę, że to jest kwestia dwóch, trzech tygodni, kiedy przedstawimy taki projekt" - dodał.

bEqDbVVP
bEqDbVWq
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(33)
krzys
4 lata temu
mi również można zakodować tvp nie oglądam i nie będę płacił za proagandę
zibi
4 lata temu
zakodujcie tvp i zobaczymy kto was bedzie chcial ogladac ten wam bedzie placil i po problemie
Polak
4 lata temu
Proszę zakodować ten propagandowy syf ......niemam ochoty tego oglądać
bEqDbVWr
arekafryka
4 lata temu
Ze swojej kosmicznej pensji niech finansuje jak chce oglądalności,osobiście mam głęboko gdzieś telewizję jakąkolwiek,mam internet.
kama
4 lata temu
A kurski zrobi sobie kolejną podwyżkę
...
Następna strona