Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Afera KNF. Minister przedsiębiorczości komentuje

205
Podziel się

- Ani skandal, ani afera. To był wypadek przy pracy - mówiła money.pl Jadwiga Emilewicz o doniesieniach na temat propozycji korupcyjnej byłego szefa Komisji Nadzoru Finansowego. - Instytucje państwowe zareagowały właściwie, system bankowy jest bezpieczny - zapewniała minister.

Afera KNF. Minister przedsiębiorczości komentuje
(Adam Staskiewicz)
bEigYUMR

- Ani skandal, ani afera. To był wypadek przy pracy - mówiła money.pl Jadwiga Emilewicz o doniesieniach na temat propozycji korupcyjnej byłego szefa Komisji Nadzoru Finansowego. - Instytucje państwowe zareagowały właściwie, system bankowy jest bezpieczny - zapewniała minister przedsiębiorczości.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez * *dziejesie.wp.pl

bEigYUNu
KOMENTARZE
(205)
maja
3 lata temu
Pani minister została wygrzebana z jakiegoś niebytu i teraz tak będzie lawirować, by się nie narazić i nie stracić stołka. A tu potrzebna jest zwykła przyzwoitość, nazwanie rzeczy po imieniu i wyjaśnienie sprawy i...ukaranie winnych.
Antydebil
3 lata temu
Tak PiS to w całości jest wypadkiem przy pracy.
Polka
3 lata temu
Cholera ,to pewnie szpitale da przepelnione bo tych "wypadków" jest multum
bEigYUNv
Pis to syf
3 lata temu
Pis to Syf! Jego wyborcy to 🐏
lol
3 lata temu
Rozumiem że według was "pracą" jest przyjmowanie łapówek a "wypadkiem" to, że pieniążki przepadły? A tak na poważnie: czy miewa pani takie momenty w swoim życiu, że od czasu do czasu najpierw pomyśli a potem używa aparatu mowy? 40 baniek łapówy to nie afera? Zegarek Nowaka to według was była afera. Instytucje państwowe zareagowały jak należy? Zwołując tajne narady na Nowogrodzkiej czy uniemożliwiając poselską interwencję w siedzibie KNF? System bankowy bezpieczny? Dzięki waszej ostatniej ustawie?? Czy pani się dobrze czuje?
...
Następna strona