Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
oprac. Jacek Bereźnicki
|

Anna Streżyńska: chcemy zrobić skok technologiczny i przejść do nowej jakości usług

14
Podziel się:

Na rynku firm specjalizujących się w tradycyjnym IT jest bardzo dużo i one są bardzo dobre - stwierdziła Anna Streżyńska.

Anna Streżyńska: chcemy zrobić skok technologiczny i przejść do nowej jakości usług

- Chcemy zrobić skok technologiczny i przejść do nowej jakości usług. To nas będzie wyróżniało na rynku - powiedziała w programie "Money. To się liczy" Anna Streżyńska, była minister cyfryzacji, która po odejściu z rządu postanowiła zająć się biznesem.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(14)
Lipa
6 lat temu
Co za bzdury znowu jakieś formularze. Nawet tego nie można słuchać. Technologia ma być dla społeczeństwa ułatwiać im życie. Obywatel powinien być informowany i dawany czas na poprawę. A nie tworzyć systemów gnębiących obywateli na warunki z epoki furmanki. Nie się nie zmieniło oni organizacji administracji publicznej (powinno być jednostek 3 razy mniej), ani nie ujednolicono i upowszechniono procesów biznesowych w administracji.
nemo
6 lat temu
Pani Streżyńska - bardzo sensowna osoba. Wprowadzenie (za czasów PO) PLAY-a do układu - super wyszło, zyskali Polacy. Próbowała (za czasów PIS) stworzyć zręby cyber-bezpieczeństwa w Polsce - zabrakło czasu, pieniędzy i odpowiedniej kadry, ale na to nie ma mocnych. Generalnie DUŻY PLUS dla tej Pani.
taka prawda
6 lat temu
Co jeszcze wymyślicie? Może net na odcisk palca?
father joseph...
6 lat temu
Pani minister spełnia się w prywatnej firmie,technologii najwyższego formatu...a cymbały grają jak grały,totalnie niekumate.
technolog
6 lat temu
hahahaha - taki skok ze pis wpompuje nasza kase w portfel kolejnego slupa...zenada....