Notowania

Awaria Facebooka w Stanach i Europie. Problemy są też z Instagramem

Trwa duża awaria Facebooka i Instagrama. To najpopularniejsze serwisy społecznościowe na świecie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Reporters/ STG/REPORTER/EAST NEWS)

Facebook nie ładuje się, albo trwa to bardzo długo. Niektórzy użytkownicy nie mogą odtwarzać materiałów wideo

Jakpisze serwis Spider's Web, problemy zgłaszają tysiące użytkowników na całym świecie. "U wielu osób strona się wcale nie ładuje lub działa bardzo wolno. Niektórzy mogą korzystać z serwisu, ale nie mogą odtwarzać materiałów wideo. Dochodzą do nas również głosy, że u osób, u których nie działa strona internetowa Facebooka, dostęp do serwisu jest możliwy za pośrednictwem aplikacji" - czytamy.

Zobacz też: Tak wygląda centrum danych Facebooka

Największe problemy są w Europie, obu Amerykach i w Azji. Facebook nie komentuje sprawy, więc nie wiadomo, czy to atak hakerski, czy awaria. Podobne problemy są z Instagramem. Zasięg pokrywa się z problemami z Facebookiem.

źródło: downdetector.com

Problemy mają być też z działaniem Tindera i Messengera. "Wszystkie awarie wystąpiły niemal w tym samym czasie, co może sugerować problemy z chmurami, w których działają te usługi sieciowe" - pisze Spider's Web.

Tagi: facebook, wiadomości, gospodarka, telekomunikacja, najważniejsze, gospodarka polska, gospodarka światowa
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
11-10-2017

maxxxFacebooka posiadają osoby zakompleksione niedowartosciowane ubogie mentalnie Ktoś kto ma facebooka jest niedorajda życiową

11-10-2017

uffaPrzyjdzie dzień że to wszystko stanie się jedna wielką chmurą pyłu....

12-10-2017

Twoje imię...,faceboooook nie działa rany co to będzie ja tego nie wytrzymam już mam depresję co robić jak żyć ? Nie mam po co żyć jak nie ma facebooka i syraciłem … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (27)