Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Awaria Facebooka w Stanach i Europie. Problemy są też z Instagramem

Awaria Facebooka w Stanach i Europie. Problemy są też z Instagramem

Fot. Reporters/ STG/REPORTER/EAST NEWS

Trwa duża awaria Facebooka i Instagrama. To najpopularniejsze serwisy społecznościowe na świecie. Facebook nie ładuje się, albo trwa to bardzo długo. Niektórzy użytkownicy nie mogą odtwarzać materiałów wideo

Jak pisze serwis Spider's Web, problemy zgłaszają tysiące użytkowników na całym świecie. "U wielu osób strona się wcale nie ładuje lub działa bardzo wolno. Niektórzy mogą korzystać z serwisu, ale nie mogą odtwarzać materiałów wideo. Dochodzą do nas również głosy, że u osób, u których nie działa strona internetowa Facebooka, dostęp do serwisu jest możliwy za pośrednictwem aplikacji" - czytamy.

Zobacz też: Tak wygląda centrum danych Facebooka

 

 

Największe problemy są w Europie, obu Amerykach i w Azji. Facebook nie komentuje sprawy, więc nie wiadomo, czy to atak hakerski, czy awaria. Podobne problemy są z Instagramem. Zasięg pokrywa się z problemami z Facebookiem.


źródło: downdetector.com

Problemy mają być też z działaniem Tindera i Messengera. "Wszystkie awarie wystąpiły niemal w tym samym czasie, co może sugerować problemy z chmurami, w których działają te usługi sieciowe" - pisze Spider's Web.
facebook, instagram, awaria facebooka
Czytaj także
Polecane galerie
Leszq
2017-10-13 10:58
Tak mi się przypomniała ostatnia awaria ING :D tam tam dużo osób mówiła że "jutro idę zmienić bank":D Ciekawe co zrobili z facebookiem:D Kilka godzin awarii i nie mogli podzielić się z nikim swoimi zdjęciami :D
IREK ZAKASH ? fb
2017-10-13 06:30
004915219395620 mój whats ap bo fejs nie działa, odezwij się piękna
Andrzej
2017-10-12 21:24
795656612
Pokaż wszystkie komentarze (27)