Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
awaria prądu
24.06.2013 22:47

Awaria w Rzeszowie. Jedna trzecia mieszkańców bez prądu

Około 30 procent mieszkańców Rzeszowa nie ma dziś wieczorem prądu na skutek poważnej awarii. Trwa jej lokalizacja i ustalanie przyczyn.

Podziel się
Dodaj komentarz
(wakila/iStockphoto)

Około 30 procent mieszkańców Rzeszowa nie ma dziś wieczorem prądu na skutek poważnej awarii. Trwa jej lokalizacja i ustalanie przyczyn - poinformowano w PGE Dystrybucja Rzeszów.

Łukasz Boczar z PGE Dystrybucja Rzeszów powiedział, że nie działają dwa z czterech głównych punktów zasilania miasta. Chodzi o linie wysokiego napięcia.

Energetycy mają nadzieję, że awarie uda się usunąć w ciągu dwóch godzin. Prądu nie mają mieszkańcy m.in. południowej części miasta.

Czytaj więcej w Money.pl
Prąd wraca do domów na Mazowszu Zasilania wciąż nie mają jednak dwa tysiące odbiorców w okolicach Mińska Mazowieckiego i Wyszkowa.
Brak prądu. Większość awarii już usunięta W rejonie Białegostoku już tylko pojedynczy odbiorcy nie mają prądu, poprawia się także sytuacja na Mazowszu.
400 interwencji i 12 tysięcy osób bez prądu Połamane pod naporem lodu drzewa i gałęzie uszkodziły wiele linii i słupów energetycznych.
Tagi: awaria prądu, rzeszów, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz