Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Biznes na stoku. KamPas Sport Business Ski Cup 2018 już niebawem

0
Podziel się

Już końcem stycznia (28.01.2018) na stoku PKL Mosorny Groń w miejscowości Zawoja odbędą się wyjątkowe, drużynowe zawody narciarskie KamPas Sport Business Ski Cup - Mistrzostwa Firm w Slalomie Równoległym.

Biznes na stoku. KamPas Sport Business Ski Cup 2018 już niebawem
bEhfJWlh

Zawody charakteryzuje świetna zabawa na stoku, walka do ostatniej bramki, niesamowite emocje i nagroda główna w wysokości 1500 złotych! Organizatorem i pomysłodawcą wydarzenia jest Kamil Pastusiak, właściciel Agencji Fotografii Sportowej KamPas Sport.

- Postanowiłem stworzyć swój event biznesowy, ale inny niż wszystkie. Chciałbym, by pracownicy firm wyszli zza biurek, by się poruszali na świeżym powietrzu. Ideą zawodów jest integracja ludzi z różnych branż w celach biznesowych i świetna zabawa na stoku. Przyjazd na zawody zadeklarowali fani narciarstwa z różnych branż (budowlana, farmaceutyczna, lekarska, IT, finansowa, spożywcza, sportowa i innych). Ten event to kapitalna okazja do nawiązania znajomości biznesowych. Będą zawodnicy z firm z okolic Wisły, Bielska-Białej, ze Śląska i Małopolski, ale również z Warszawy - mówi Kamil Pastusiak z Agencji Fotografii Sportowej KamPas Sport.

bEhfJWlj

Co wyróżnia imprezę:

- biznesowy charakter,
- trybuna dla kibiców - będą animacje i zabawy z DJ-em,
- nagroda 1500zł za zdobycie I miejsca,
- 3 osobowe teamy firmowe (1 kobieta i 2 mężczyzn),
- profesjonalna fotorelacja z trasy,
- film z zawodów,
- telebim.

Zapraszamy do rejestracji 3 osobowych drużyn. Zostały ostatnie wolne miejsca! Nie zwlekaj i zgłoś swój team firmowy do rywalizacji!

Regulamin na stronie:

bEhfJWlp

Profil zawodów na facebooku:

Informacja prasowa

bEhfJWlK
wiadomości
gospodarka
gospodarka polska
KOMENTARZE
(0)