Notowania

cba
13.03.2018 08:48

Biznesmen zatrzymany na gorącym uczynku. Przyjmował łapówkę

Mężczyznę zatrzymano przed jednym z warszawskich hoteli, gdzie chwilę wcześniej przyjął łapówkę - informuje Polska Agencja Prasowa. Biznesmen jest już w prokuraturze, gdzie usłyszy zarzuty korupcyjne.

Podziel się
Dodaj komentarz
(CBA)

Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało gdańskiego biznesmena, który przyjął 300 tys. zł łapówki. Do akcji doszło w Warszawie.

Mężczyznę zatrzymano w poniedziałek po południu przed jednym z warszawskich hoteli przy ulicy Belwederskiej, gdzie chwilę wcześniej przyjął łapówkę w wysokości 300 tys. zł.

Jak ustalili lubelscy funkcjonariusze CBA, prowadzący sprawę, za łapówkę mężczyzna zobowiązał się doprowadzić do sprzedaży zabudowanej nieruchomości, która należy do jednej z pomorskich firm spożywczych, będącej w upadłości. Powołał się na wpływy u syndyka masy upadłościowej tej firmy i w sądzie. Biznesmen obiecywał, że do sprzedaży dojdzie na atrakcyjnych warunkach.

- Mężczyzna jest w tej chwili przesłuchiwany w prokuraturze w Warszawie, gdzie usłyszy zarzuty korupcyjne - mówi Piotr Kaczorek w biura prasowego CBA. - Przeszukaliśmy jego miejsce zamieszkania oraz kancelarię syndyka. Sprawa jest rozwojowa. Nie wykluczamy dalszych zatrzymań.

Zobacz także: Afera gospodarcza w Policach. CBA zatrzymało byłych szefów zakładów chemicznych

Tagi: cba, akcja cba, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
13-03-2018

juliusz cezarPisowskie trole są tez łapowkarzami i przestepcami ale o tym cisza!Bo pis chroni kościelnych zboczeńcow i swoich kryminalistow.

13-03-2018

Wnuk AdamaKolejny biznesmen z POlski!

13-03-2018

byrcynChyba pomyliliście zdjęcia. Tak ubrany biznesmen ? - to chyba był słup.

Rozwiń komentarze (11)