Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
bochniarz
05.07.2005 14:59

Bochniarz chce dotrzeć do sfrustrowanych i wyalienowanych

Kandydatka na prezydenta Partii Demokratycznej- demokraci.pl Henryka Bochniarz za główny cel swojej kampanii stawia dotarcie do ludzi sfrustrowanych działaniami polityków.

Podziel się
Dodaj komentarz

Swój program wyborczy kandydatka koncentruje wokół problemu bezrobocia. "Dla mnie wyzwaniem jest odniesienie się do tych ludzi, którzy uznali, że to nie jest ich kraj, nie chcą ponosić odpowiedzialności, wyalienowanych i sfrustrowanych" - powiedziała Bochniarz we wtorek na konferencji prasowej w Lublinie.

Bochniarz chce osiągnąć swój cel prezentując program koncentrujący się wokół problemu zwalczania bezrobocia, najważniejszego jej zdaniem obecnie problemu w Polsce. "Jak czytam gazety i relacje ze spotkań wyborczych to mam wrażenie, że wszyscy zapomnieliśmy o tym co naprawdę jest naszym największym problemem" - uważa kandydatka.

Jej zdaniem wzrost zatrudnienia można osiągnąć przez wspieranie przedsiębiorczości. "Wszystkie inne grupy społeczne również będą się miały dopiero wtedy lepiej, jeśli więcej ludzi w Polsce będzie pracowało i będzie zarabiało więcej pieniędzy, a to mogą stworzyć tylko przedsiębiorcy" - podkreśliła.

Bochniarz skrytykowała wykorzystywanie materiałów IPN przez członków sejmowych komisji śledczych, którzy "jak na kogoś chcą znaleźć haka, to wzywają na komisję i żądają teczki". "Nie może być tak, żeby posłowie w świetle jupiterów łamali prawo. Podpisują oświadczenia o tajności danych po czym natychmiast lecą do mediów i sprzedają zawartość teczek" - powiedziała.

"To jest najgorsza lekcja jaką mogą dostać obywatele kiedy ludzie, którzy są powołani do stanowienia prawa i pierwsi powinni go przestrzegać, są pierwszymi, którzy je łamią" - dodała Bochniarz.

Tagi: bochniarz, wiadomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz