Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
handel
20.09.2018 16:11

Carrefour wchodzi na stacje paliw. Pojawiło się 11 nowych sklepów

Sklepy przy stacjach paliwa to najbezpieczniejszy sposób, by w sposób zgodny z prawem handlować w niedzielę. Właśnie w ten segment rynku wchodzi Carrefour Polska.

Podziel się
Dodaj komentarz
(ARKADIUSZ ZIOLEK)
Pomarańczowe logo Carrefour pojawi się również na stacjach paliw

Pierwsze 11 sklepów na stacjach paliw zostało przez Carrefour Polska otwarte we współpracy z siecią Wasbruk. To kolejny po Carrefour Express convenience, Express Mini Market oraz Globi model sklepu w formacie franczyzy. Sieć nie ukrywa, że poszukuje kolejnych kontrahentów, którzy zdecydują się otworzyć sklepy przy stacjach.

W komunikacie prasowym podkreślono, że nowy model sklepów będzie oparty na dotychczas działających w miastach, ale z uwzględnieniem modyfikacji zależnych o lokalizacji. Inaczej sklep będzie wyglądał, jeśli stacja znajdować będzie się na osiedlu, a inaczej przy trasie.

W stałej ofercie sklepu, w zależności od jego wielkości, znajduje się do 400 do 800 artykułów, których najczęściej poszukują klienci stacji paliw.

Zobacz, jakie zmiany czekają zakaz handlu:

- Współpraca z firmą Wasbruk to dopiero początek naszej ekspansji w tym segmencie. Rozmawiamy już z kilkoma innymi polskimi sieciami, które są zainteresowane współpracą franczyzową z Carrefour - powiedział dyrektor sklepów convenience w Carrefour Polska Michał Florkiewicz.

Carrefour

Obecnie pod szyldem Carrefour w Polsce działa blisko 600 sklepów franczyzowych. Koncept Express convenience to samoobsługowe sklepy z pomarańczowym logo o powierzchni do 200 m2, które najczęściej zlokalizowane są w miejscach o dużym natężeniu ruchu, np. w centrum aglomeracji miejskich. Obecność sklepu pod tą marka na stacji paliw, znacząco podnosi jej konkurencyjność, przyciągając wielu nowych klientów dzięki szerokiej ofercie produktów i usług, podsumowano.

Carrefour Polska to multiformatowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce prawie 900 sklepów: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

asz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: handel, sklepy, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
20-09-2018

HAHAHAI włeb cały PiSowski idealny świat....

21-09-2018

hulio69jestem za , proszę przynajmniej 3 takie We Wrocławiu

21-09-2018

MarcinW Carrefour ceny jakby już każdy sklep był na stacji a jakość poniżej krytyki. Prosty przykład.. Carrefour na Witosa w KRK. pieczywo nawet mrożone w … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (4)