Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
działalność cba
11.09.2012 13:50

CBA w resorcie rozwoju regionalnego. Zabezpieczają dokumenty

Z nieoficjalnych informacji wynika, że sprawa ma związek z nie do końca zgodnymi z prawem związkami urzędników i przedsiębiorców.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Reporter Poland)

*Agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego zabezpieczają dokumentację w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego i trzech prywatnych warszawskich firmach. Zatrzymany został jeden z urzędników resortu. *

- _ O godzinie 9 agenci CBA weszli do Ministerstwa Rozwoju Regionalnego. Na polecenie warszawskiej prokuratury okręgowej zabezpieczamy dokumentację zarówno tam, jak i w trzech warszawskich firmach. Zatrzymana została jedna osoba _ - powiedział rzecznik Biura Jacek Dobrzyński.

Z nieoficjalnych informacji PAP ze źródeł zbliżonych do sprawy wynika, że zatrzymany został jeden z urzędników ministerstwa. Będzie doprowadzony do prokuratury.

CBA nie ujawnia, czego dotyczy sprawa.

- _ Współpracujemy z organami ścigania i mamy nadzieję na szybkie wyjaśnienie tej sprawy _ - powiedział PAP rzecznik Ministerstwa Rozwoju Regionalnego Piotr Popa.

Z informacji RMF FM wynika, że sprawa ma związek z partnerstwem publiczno-prywatnym. _ Można się więc domyślać, że w grę wchodzą jakieś nie do końca zgodne z prawem związki urzędników z przedsiębiorcami _ - podano na stronie internetowej radia.

Czytaj więcej w Money.pl
Odrzucają zarzuty CBA. Sprawa w prokuraturze CBA przekazało prokuraturze wyniki kontroli przeprowadzonej w spółce Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin.
CBA kontroluje dopłaty dla rolników. Ciąg dalszy afery Wcześniej agenci CBA wkroczyli do siedziby spółki zbożowej Elewarr.
Szkodliwy susz jajeczny. Dlaczego nie wykryli? Agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego weszli do pięciu instytucji w Kaliszu i w Nisku na Podkarpaciu.
Tagi: działalność cba, ministerstwo rozwoju regionalnego, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, najważniejsze, gospodarka polska, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz