Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Ceny paliw wzrosną. Ostatnie obniżki zaskoczyły wszystkich

0
Podziel się:

Za litr benzyny Pb95 trzeba płacić średnio 5,42 zł, za litr ON 5,48 zł, a za litr LPG 2,72 zł.

Ceny paliw wzrosną. Ostatnie obniżki zaskoczyły wszystkich
(Reporter)
bELBxpQl

W najbliższym 2-3 tygodniach ceny paliw mogą lekko wzrosnąć, szczególnie w przypadku benzyny. Cena tego paliwa w hurcie idzie w górę.

Prezes Grupy Lotos Paweł Olechnowicz mówi IAR, że nie należy się spodziewać dużych podwyżek. - _ Nie sądzę, że to będą jakieś duże zmiany. Po istotnym spadku ceny wrócą do dawnego poziomu o kilka groszy wyżej. Pod koniec pierwszego kwartału może nastąpić jeszcze niewielki wzrost, a potem stabilizacja i rozsądny spadek _- mówi.

Ceny paliw w ostatnim czasie spadały. Paweł Olechnowicz dodaje, że nikt się nie spodziewał takich obniżek. - _ Takich, jak wtedy kiedy pikowały w dół z poziomu prawie 6 zł. Chciałbym, żeby ceny były poniżej 5 złotych, ale cudów nie będzie - _ mówi Olechnowicz.

bELBxpQn

Średnio za litr benzyny Pb95 na stacjach trzeba płacić 5 złotych 42 grosze, za litr oleju napędowego 5 złotych 48 groszy, a za litr autogazu 2 złote 72 grosze..

Czytaj więcej w Money.pl
Tankowanie droższe, ale nie dla wszystkich PKN Orlen podnosi od wtorku hurtowe ceny benzyny o 2 zł i obniża hurtowe ceny oleju napędowego o 29 zł za tysiąc litrów - poinformował płocki koncern.
Paliwo w Polsce podrożało o 10 procent Ministerstwo Gospodarki szacuje, że w całym 2012 roku PKB Polski wzrósł o 2,3 procent.
bELBxpQO
wiadomości
KOMENTARZE
(0)