Notowania

chavez
26.06.2011 08:14

Chavez poważnie chory. Leczy się na Kubie

W internecie krążą pogłoski, że wenezuelski prezydent cierpi na raka prostaty. Oficjalnie Chavez ma problemy z kręgosłupem.

Podziel się
Dodaj komentarz
(José Cruz/Agência Brasil/CC)

Prezydent Wenezueli Hugo Chavez, który przebywa w szpitalu na Kubie, jest ciężko chory. _ - Nie jest to stan krytyczny, ale bardzo poważny _ - napisał o chorobie Chaveza ukazujący się w Miami dziennik kubańskich emigrantów _ El Nuevo Herald _.

Dziennik, który powołuje się na _ źródła amerykańskiego wywiadu _, podał, że nie mogły one jednak potwierdzić krążących w internecie pogłosek o tym, że Chavez cierpi na raka prostaty.

Źródła cytowane przez _ Nuevo Herald _ podały, że córka Chaveza, Rosines, i jej matka Marisabel Rodriguez _ w pośpiechu _ odleciały przed kilkoma dniami samolotem wojskowym na Kubę.

_ Nuevo Herald _ pisze, że dyskusja wokół _ tajemniczej choroby, na którą cierpi Chavez _, koncentruje się na _ braku realnego następcy _ prezydenta Wenezueli.

Po dwunastu dniach milczenia, jakie upłynęły od jego hospitalizacji w Hawanie w związku z _ problemami z kręgosłupem _, jak oficjalnie określono jego chorobę, Chavez nadał 24 czerwca kilka depesz z Hawany na Twitterze.

Starszy brat prezydenta Wenezueli, gubernator stanu Barinas, Adan Chavez, oświadczył po powrocie z z Kuby, że _ nie wiadomo dokładnie _, kiedy powróci on z Hawany. Zapewnił jednak, że Hugo Chavez bardzo szybko wraca do zdrowia po pilnej interwencji chirurgicznej, której został poddany przed dwunastu dniami w stolicy Kuby.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/195/t83651.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/chavez;jest;pewien;bedzie;wojna;o;rope,8,0,786184.html) Chavez jest pewien: Będzie wojna o ropę Prezydent Wenezueli nie zamierza potępiać działań libijskiego dyktatora.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/187/t129211.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/prezydent;wenezueli;odda;czesc;wladzy,159,0,754335.html) Prezydent Wenezueli odda część władzy? Hugo Chavez wezwał do pojednania między rywalami politycznymi. Zrezygnuje z dekretów.
Tagi: chavez, wenezuela, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze, gospodarka światowa
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz