Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
chiny
28.08.2013 12:58

Chiny: Obowiązkowe kursy marksizmu dla dziennikarzy

Rząd Chin zobowiązał wszystkich dziennikarzy do uczęszczania na kursy marksizmu. Uzasadniono to niedostateczną jakością materiałów na tematy polityczne w chińskich mediach.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Xinhua News/East News)

Żurnaliści powinni mieć bardziej na uwadze kluczowe wartości - podkreślił dziennik _ Renmin Ribao _, organ Komitetu Centralnego Komunistycznej Partii Chin, pisząc o tej decyzji władz.

W wielodniowych kursach, które rozpoczęły się w czerwcu i mają być organizowane do stycznia przyszłego roku, muszą wziąć udział wszyscy chińscy reporterzy, redaktorzy i producenci, których jest 307 tysięcy.

Czytaj więcej w Money.pl
Żona Bo Xilaia: mąż wiedział o łapówkach Żona Bo przebywa w więzieniu za zabójstwo brytyjskiego biznesmena Neila Heywooda i próbę zatuszowania tej zbrodni. Skandal zrujnował karierę polityczną Bo Xilaia.
Brzeziński: Chiny i USA to nie wrogowie - _ Chiny są dla Ameryki rywalem, ale nie wrogiem ideologicznym jakim był ZSRR _ - powiedział profesor.
Premier Chin ostrzega w Berlinie. Przed czym? Chiński premier ostrzegł, że konflikt handlowy i karne cła dotknęłyby nie tylko przemysł i konsumentów w jego kraju, lecz także w Unii Europejskiej.
Tagi: chiny, wiadmomości, wiadomości, gospodarka, gospodarka światowa
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz