Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Chlebowski: Budżet uchwalimy w terminie

0
Podziel się:

Wiceszef PO Zbigniew Chlebowski powiedział, że ze względu na krótki termin potrzebny do uchwalenia budżetu, redukcja deficytu nie będzie zbyt wielka.

Chlebowski: Budżet uchwalimy w terminie
(PAP/Paweł Kula)

Wiceszef POZbigniew Chlebowskipowiedział, że ze względu na krótki termin potrzebny do uchwalenia budżetu, redukcja deficytu nie będzie zbyt wielka.

Chlebowski przedstawił swój scenariusz wydarzeń związanych z uchwaleniem budżetu. "(...)Nie będzie nowelizacji. Sądzę, że będą poprawki na etapie komisji ale budżet będzie odzwierciedleniem tego który wpłynął 27 września" - powiedział polityk PO.

ZOBACZ TAKŻE:
Sejm ma czterech wicemarszałków"Będziemy się starali ograniczać deficyt na ile jest to możliwe ale biorąc pod uwagę to, że czasu nie jest wiele, nie ma pola do dużej redukcji deficytu" - zastrzega Chlebowski.

RządJarosława Kaczyńskiegoprzyjął budżet z deficytem 28,6 mld zł. PO, która wygrała październikowe wybory zapowiadała ograniczenie deficytu do 20 mld zł.

"Politycy PiS robią wszystko by dać argument prezydentowi, aby się nie udało, ale jestem pewny, że wszystko potoczy się sprawnie i uda się uchwalić w terminie" - powiedział Chlebowski.

wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)