Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Co usłyszymy na Forum Ekonomicznym w Krynicy?

0
Podziel się

Adam Hofman uważa, że nowe ustawy podatkowe mogą nie wystarczyć w przypadku kryzysu gospodarczego.

Co usłyszymy na Forum Ekonomicznym w Krynicy?
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bDAynqaJ

Prezes PiS Jarosław Kaczyński przedstawi na Forum Ekonomicznym w Krynicy propozycje podatkowe dla Polski. Forum rozpoczyna się dzisiaj i potrwa trzy dni.

Gość Salonu Politycznego Trójki Adam Hofman powiedział, że w Krynicy Jarosław Kaczyński przedstawi propozycje PiS dotyczące podatków CIT, PIT i VAT. Dodał, że dojdzie do tego podczas panelu poświęconego podatkom.

- _ Chodzi o to, żeby w Krynicy, gdzie rozmawia się o gospodarce i gdzie pochopnie kilka lat temu słyszeliśmy od premiera, że w Polsce będzie już w tym roku wprowadzone euro, niepochopnie powiedzieć: trzeba w Polsce najpierw posprzątać, uporządkować finanse publiczne _ - powiedział Hofman.

bDAynqaL

*PRZECZYTAJ FELIETON MONEY.PL *

Oto dlaczego Platforma boi się Zyty Gilowskiej

Adam Hofman stwierdził, że nowe ustawy podatkowe mogą nie wystarczyć w przypadku kryzysu gospodarczego. Jego zdaniem, takie rozwiązania oraz między innymi podatek od banków i supermarketów, będą wystarczające jeśli przedstawiana przez ministra finansów sytuacja gospodarcza jest prawdziwa. Jednak jeżeli nasza gospodarka jest w gorszym stanie, trzeba będzie wprowadzić także podatek dla najlepiej zarabiających - mówił poseł Hofman.

Zdaniem gościa Trójki, Zyta Gilowska, którą PiS chce zaangażować do debaty z Jackiem Rostowskim, chce przekazać właśnie prawdę o polskiej gospodarce. W opinii Hofmana, Gilowska jest jednak dyskryminowana ze względu na poglądy zbieżne z PiS, a nie dlatego, że - jak twierdzi PO - ustawa o RPP zabrania jej udziału w debacie politycznej.

bDAynqaR
Więcej na temat kampanii wyborczej w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/39/t136999.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kaczynski;to;po;ucieka;przed;debata,72,0,904264.html) Kaczyński o PO: Rejterada na krzywych nogach Prezes PiS jest zdania, że Zyta Gilowska _ rozjechałaby _ Jacka Rostowskiego.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/48/t90928.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/zyta;gilowska;zaryzykuje;stanowisko,160,0,904096.html) Prezydent odwoła Zytę Gilowską? Ma prawo Udział w debacie może być podstawą do odwołania profesor z Rady Polityki Pieniężnej.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/10/t116490.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/w;sejmie;nic;sie;nie;zmieni;palikot;i;pjn;nie;maja;szans,38,0,904486.html) W Sejmie nic się nie zmieni? Palikot i PJN nie mają szans Co trzeci ankietowany nie wie, czy 9 października pójdzie zagłosować. Ci zdecydowani nie dają nadziei nowym ugrupowaniom.
bDAynqbm
KOMENTARZE
(0)