Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Większość rzeczy po 5 zł. Sklepy sieci Dealz trafią do Polski

Sieć sklepów Dealz otworzy na początku lutego swój pierwszy lokal w Polsce - w centrum handlowym ETC Swarzędz. Firma zamierza otworzyć w tym roku łącznie 20 sklepów w naszym kraju.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Paul The Archivist/Flickr/CC BY-SA 2.0)
Dealz trafi do naszego kraju z ulic zachodnich miast.

- Dealz to nowy format w Polsce i tej części Europy, który doskonale przyjął się już w krajach Europy Zachodniej. Jestem dumny, iż pierwszy polski sklep naszej sieci możemy otworzyć właśnie w ETC Swarzędz. To miejsce doskonale wpisujące się w nasz projekt. Już od 9 lutego zaoferujemy klientom możliwość zakupu produktów znanych, dobrych marek w zawsze korzystnych cenach" - powiedział Marcin Langowski, dyrektor zarządzający Dealz na Europę Środkową i Wschodnią.

Dealz to koncept sklepów oferujących produkty znanych marek z różnych branż w konkurencyjnych cenach. Grupa Poundland/Dealz działa na rynku od 1990 roku, ma ponad 900 sklepów w krajach Europy Zachodniej oraz w Wielkiej Brytanii. Zatrudnia ponad 18 tys. pracowników. Sieć Deal należy do Grupy Pepkor Europe, właściciela liderów rynkowych w Europie Środkowo - Wschodniej: Pepco oraz Poundland UK/Dealz Europa Zachodnia.

Zobacz też: Zakaz handlu w niedziele. W Polsce potrzebne jest referendum?

W sklepach Dealz można kupić m.in. produkty przemysłowe, drogeryjne, kosmetyczne, spożywcze (o długim terminie przydatności), a także akcesoria domowe i dekoracyjne.

Polityka marki zakłada oferowanie szerokiego asortymentu, w którym większość produktów oferowanych będzie za kwotę 5 zł. Dealz w ETC Swarzędz zajmie 527 m2 powierzchni.

- W 2018 roku zamierzamy otworzyć 20 sklepów w Polsce, aby w ciągu najbliższych 3 lat operować już przynajmniej 200 lokalizacjami. Wstępnie zakładamy otwarcie minimum tysiąca sklepów w Europie Środkowo - Wschodniej w okresie 6 lat. To ambitny plan, przetarty jednak przez naszą "siostrzaną" firmę Pepco, która posiada w Polsce już ponad 1,3 tys. sklepów i planuje otwarcie kolejnych 300 w 2018 r. - dodał Langowski.

Sieć była do tej pory obecna głównie w Europie Zachodniej. Sklep w ETC Swarzędz będzie nie tylko pierwszym w Polsce, ale i w tej części Europy.

Tagi: handel, giełda, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
29-01-2018

sprzedawcaKolejny chłam do wciśnięcia Polakom? Kto na to pozwala? Wszędzie badziewie.

30-01-2018

myslekjezeli tam beda produkty zywnosciowe o dlugim terminie przydatnosci do spozycia tzn ze sa to produkty nafaszerowane chemia konserwantami emulgatorami … Czytaj całość

29-01-2018

puma123znaleźli sobie rynek zbytu badziewia masakra

Rozwiń komentarze (43)